"To był rok!" odcinek 1. Wanda Kwietniewska i Marek Piekarczyk w 1980 roku! Jak wtedy wyglądali?

"To był rok!" to nostalgiczne show rozrywkowe z udziałem celebrytów i publiczności. Gośćmi premierowego odcinka będą m.in. Wanda Kwietniewska i Marek Piekarczyk. Znani przeniosą się do 1980 roku. Jak poradzą sobie z pytaniami dotyczącymi tego okresu?

Multimedia

"To był rok!" od piątku, 8.03.2019, o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

W nowym show TVP1 pt. "To był rok!" dwie dwuosobowe drużyny złożone z celebrytów muszą odpowiedzieć na pytania odnoszące się do danego okresu, a będą one niezapomnianą okazją do wspólnej zabawy, jak i nostalgii, pozwolą przypomnieć ciekawostki i anegdoty z dawnych lat. Zadaniem drużyn celebrytów będzie odgadnięcie, co młodzież zebrana na widowni wie, a czego nie. W każdym odcinku nie zabraknie też występów muzycznych w wykonaniu specjalnie zaproszonych artystów, dzięki którym zabrzmią przeboje danego roku.

Sławomir stracił pracę? Nowy program TVP zastąpi jego show! Zobacz więcej

W pierwszym odcinku programu wehikuł czasu zabiera prowadzącą – Marzenę Rogalską oraz kapitanów – Annę Muchę i Antoniego Królikowskiego w podróż do roku 1980, kiedy cała Polska nuciła „Bananowy song”, „Najwięcej witaminy” i „Wszystko czego dziś chcę”. W składzie drużyn znajdą się Wanda Kwietniewska, która pomimo kontuzji wkroczy w wieczór wspomnień mocnym krokiem oraz Marek Piekarczyk z charakterystycznym wąsem, który był jego znakiem rozpoznawczym w 1980 roku.

W 1. odcinku programu "To był rok!" dowiemy się, dlaczego Wanda z zespołem wystąpiła w Opolu w marynarskich strojach, czy z jakiego powodu Marek chował kartki żywnościowe do klasera i sprzedał obrączkę. Towarzyszyć nam będą historie o za małych jeansach, kobiecej modowej kreatywności oraz ojcostwie i zmienianiu pieluch tetrowych „wrażliwymi dłońmi ceramika”. Założymy „lenonki”, raz jeszcze obejrzymy serial „Dom” i wrócimy na Przegląd Muzyki Młodej Generacji w Jarocinie. A dzięki występowi Agnieszki Włodarczyk, przez moment poczujemy się jak w „Boskim Buenos”.

Poznaj uczestników nowego show TVP! Wśród nich Gąsiewska i Zdrójkowski! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Nie zabraknie zaciętej rywalizacji, wybuchów popcornu i pytań do młodej widowni, która tamte czasy pamięta tylko z opowiadań. A wszystko po to, by przekonać się, kto zdobędzie statuetkę roku 1980.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×