"To był rok!" odcinek 2. Anna Wyszkoni i Michał Wiśniewski przeniosą się do roku 2000! Jak go zapamiętali?

Gośćmi drugiego odcinka programu "To był rok!" - rozrywkowego show z udziałem celebrytów i publiczności - będą Ania Wyszkoni i Michał Wiśniewski, którzy przeniosą się do roku 2000. Jakie ich wspomnienia wiążą się z tym rokiem i jak poradzą sobie z zadaniami? Sprawdź!

Multimedia

"To był rok!" odcinek 2. w piątek, 15.03.2019 o godz. 20:35 w TVP1! - sprawdź program tv

Tym razem załoga programu "To był rok!" – Marzena Rogalska oraz kapitanowie Ania Mucha i Antek Królikowski zabiorą nas w nostalgiczną podróż do roku 2000. Czasu, kiedy na światowych listach przebojów konkurowały Christina Aguilera i Britney Spears, a w Polsce wszyscy nuciliśmy „Czerwone korale”, „Bal wszystkich świętych” i „Lornetkę”.

Wanda Kwietniewska i Marek Piekarczyk w 1980 roku! Jak wtedy wyglądali?Zobacz więcej

Składy drużyn uzupełnią Ania Wyszkoni, którą wzruszy wspomnienie wygranej „Szansy na sukces” oraz Michał Wiśniewski, z fryzurą równie czerwoną, jak w 2000 roku, kiedy to w salonie fryzjerskim zabrakło niebieskiej farby… Drużyny będą rywalizować na wiedzę o roku, w którym na skoczniach narciarskich pierwsze sukcesy odnosił Adam Małysz, zaś za całokształt twórczości Oscarem nagrodzony został Andrzej Wajda.

Usłyszymy dlaczego Anna Wyszkoni nie została księgową i jakie drzwi otworzył jej utwór „Długość dźwięku samotności”, a także jak wyglądała droga na szczyt Michała Wiśniewskiego, który deklarował wtedy, że „A wszystko to, bo ciebie kocham”. Towarzyszyć nam będą historie o rywalizacji Anny i Michała na „30 ton – liście, liście przebojów”. Porównamy dwa słynne sweterki: „Pana Józka” ze skeczów Grzegorza Halamy oraz „Gruchy” z klasycznej gangsterskiej komedii „Chłopaki nie płaczą”. Dzięki pewnej tajemniczej postaci wrócimy na Mecz Gwiazd ligi NHL, a występ Cleo z piosenką „Waiting for tonight” sprawi, że przez moment poczujemy się jak na koncercie młodej Jenifer Lopez.

Gwiazdy "Sanatorium miłości" i "Dance, dance, dance" oraz śpiewająca Ola Szwed na konferencji TVP!Zobacz więcej

Zdobywca statuetki roku 2000 będzie musiał wykazać się refleksem, doskonałą pamięcią oraz brakiem apetytu na popcorn. Wszystkiemu przyglądać się będzie młoda widownia, która tamten rok pamiętać może co najwyżej jako czasy głębokiego dzieciństwa.Biodrówki czy bojówki? Kto cierpiał na „Małyszomanię”? Jakie dystanse pokonał Korzeniowski by wrócić ze złotem z Sydney? Nie zabraknie zaciętej rywalizacji, wybuchów popcornu i pytań do młodej widowni, która tamte czasy pamięta tylko z opowiadań. A wszystko po to, by przekonać się, kto zdobędzie statuetkę roku 1980.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Justyna (gość)

    Super program hehe smiechu nie brakuje ! :)

    09.04.2019 12:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×