"To był rok!". Radek Liszewski i Robert Rozmus przenieśli się do roku 1992! Jak gwiazdor disco polo zarobił pierwszy milion?

Rusza nowy sezon programu "To był rok!". Marzena Rogalska, Katarzyna Zielińska i Maciej Kurzajewski zabiorą widzów w podróż do roku 1992. Goście programu to Radek Liszewski i Robert Rozmus. Nastrojową balladę "End of the road" zespołu Boyz II Man wykonał Marcin Sójka.

Multimedia

"To był rok!" w niedzielę, 15.03.2020 o godz. 21:15 w TVP1! - sprawdź program tv

W pierwszym odcinku nowego sezonu "To był rok!" powrócimy do 1992 roku, kiedy w polskich stacjach radiowych królują przeboje "Twoje radio" Budki Suflera, "Oprócz błękitnego nieba" Golden Life czy "Son of the blue sky" Wilków. Maciej Kurzajewski do wspólnej zabawy zaprosił Radka Liszewskiego, a Katarzyna Zielińska stworzyła drużynę razem z Robertem Rozmusem.

Nowy sezon bez Anny Muchy i Antka Królikowskiego! Wiemy, kto ich zastąpi!Zobacz więcej

Przypomniane zostaną filmowe hity 1992 roku, w tym kultowe "Psy" Władysława Pasikowskiego. Poznamy też odpowiedź na pytania, jak Radek Liszewski zarobił pierwszy milion i na co go wydał? Jakie były początki kariery Roberta Rozmusa i co się wydarzyło podczas jego pełnej przygód podróży do Turcji?

W emocjonującym finale, który jest testem wiedzy z całego odcinka, dowiemy się, kto zdobędzie statuetkę roku 1992. Zwycięską drużynę wskaże publiczność.

Nowy program Marty Manowskiej i kontynuacja "Stulecia Winnych", czyli propozycje TVP na wiosnę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×