"To był rok!" znika z anteny TVP. Co się stało? Nie będzie nowego odcinka programu z Izabellą Krzan [ZMIANY W PROGRAMIE]

Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "To był rok!". W najbliższą niedzielę, 18 kwietnia, kolejny odcinek show nie zostanie wyemitowany! Dlaczego? Sprawdźcie!

Multimedia

"To był rok!" znika z anteny TVP1

Izabella Krzan - Miss Polonia 2016 - to popularna prezenterka programu porannego TVP "Pytanie na śniadanie". Prowadzi także "Koło fortuny", a od niedawna występuje w "To był rok!", w którym rywalizuje z Tomaszem Wolnym. Jednakże nie zobaczymy jej w najbliższą niedzielę 18 kwietnia.

Zamiast show TVP1 wyemituje dokument Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia", który był wcześniej zaplanowany z okazji 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wówczas jednak zrezygnowano z jego emisji - już po raz piąty. Zamiast niego 10 kwietnia o godz. 20:25 pokazano film z badań podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza.

Izabella Krzan tańczy na balkonie w mocno wyciętym kostiumie! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Program "To był rok" ma 1,75 miliona widzów. W każdym odcinku omawiane są trendy i wydarzenia dotyczące jednego roku. Podzieleni na dwie drużyny celebryci odpowiadają na pytania.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mateusz (gość)

    Jaka zazdrość?Ładniejsze kobiety wygrywały wybory Miss i nie ma na nie hejtu.Ta kobieta ma w sobie coś denerwującego.

    21.04.2021 22:33
  • Antypis (gość)

    Po zmianie z Rogalskiej , Kurzajewskiego, Zielińskiej nie da się oglądać Kamela, Krzan, Wolnego, którego wszędzie pełno, nie oglądam juz tego programu a bardzo go lubiłam, sztuczne naśladownictwo, po co było zmieniać, ale pisiury wszystko muszą zepsuć, wszędzie wlezc, a tfu, a kysz, a kysz, poszli...

    19.04.2021 16:25
  • Polak (gość)

    Walcie się wszyscy z tymi komentarzami

    19.04.2021 10:14
  • Zły (gość)

    Ludzie usmiechnijcie sie a niee, tylko polityka, tvp be, Kurski taki, Krzan pusta ze sztucznym usmiechem. Co sie z Wami dzieje Nie macie wiekszych problemow?

    19.04.2021 08:49
  • DANUTA (gość)

    NIE.OGLADALAM.TEGO.PROGRAMU.ANI.KOLA.FORTUNY.NIE.TRZEBA.KRYTYKOWAC.BO.OGLADA.SIE.TO.CO.SIE.LUBI.JA

    19.04.2021 07:17
  • Ewa (gość)

    Pani Krzan to pusta, zarozumiała dziewucha. Wystąpiła kiedyś gościnnie w jednym z teleturniejów i skompromitowała się dokumentnie, nie znała odpowiedzi na pytania z 3_-,,ciej klasy podstawówki.

    18.04.2021 22:52
  • Hej (gość)

    Taki wspaniały program który oglądamy z żoną od samego początku a wy go usuwacie to nie fer jak rodzinkę pl. Puszczacie gówno to co najlepsze usuwacie a niech was drzwi ścisną.

    18.04.2021 20:38
  • Usunąć Panią Idę Nie Sepleni mówi z niezrozumienie (gość)

    Rownież jestem za tym aby Chrzan usunąć z programu nie wnosi nic pozytywnego

    18.04.2021 09:30
  • Gość (gość)

    Coście się tak uczepili tej Izy bardzo sympatyczna osoba zazdrość przez Was przemawia a Kamelowi dowaliła z wiadomych powodów

    18.04.2021 09:25
  • Aga (gość)

    Kiedyś uwielbiałam ten program, jak zobaczyłam teraz obsadę i Panią z koła fortuny, niestety zmieniłam kanał a tak czekałam na nowe odcinki.

    18.04.2021 09:18
  • Krystyna (gość)

    Oj Bolo, Bolo, to mózg jest wyprany doszczętnie przez TVP, żal mi ciebie jesteś już stracony twoje pełne nienawiści słowa o tym świadczą, kurski się cieszy że ma takich służących idź się leczyć i to szybko bo zrobisz komus krzywde!!!!

    18.04.2021 08:20
  • Gosia (gość)

    Nie oglądam TVP 1,2,3 za często ale Zakochaj się w Polsce czy Koło Fortuny to mnie interesują.

    17.04.2021 20:19
  • Daro (gość)

    Pani Iza ładna ale sztuczna i zarozumiala dzieeoja ! Nie nadaje się do tv w żadnym wypadku ! Taka sztuczna że chce się wymiotować!

    17.04.2021 20:14
  • Daro (gość)

    Pani Iza ładna ale sztuczna i zarozumiala dzieeoja ! Nie nadaje się do tv w żadnym wypadku ! Taka sztuczna że chce się wymiotować!

    17.04.2021 20:13
  • Teresa . (gość)

    Pani Iza niech jedzie na zbiory za granice to zobaczy co to jest praca a o zyciu to ona jeszcze malo wie .Bez obrazy taka jest prawda ponoc lubi wycieczki zagraniczne .

    17.04.2021 19:43
  • Mistrz (gość)

    Idź i pokaż co umiesz a potem inni skrytykują ciebie i zobaczymy jaką będziesz miał minę.

    17.04.2021 11:50
  • Marzena (gość)

    No lepsza bylotvppo mozna bylo powiedziec wszystko byle dobrze na po

    17.04.2021 11:48
  • Polak (gość)

    A wogule co to za telewizja tvpis programy albo do du.. albo religijne nie każdy jest wierzący a kabarety dobrze że jest polsat

    17.04.2021 11:12
  • Maria (gość)

    Mało zauważam nie fajnych sytuacji prowadzących programy . W programie ,,To był rok,, pani Izabela robi popisy i nie stosowne zachowanie co do swoich kolegów prowadzących. Do pana Wolnego w pewnym momencie.. podniosła nogę i powiedziała mogę Cię kopnąć w ..... . To było bardzo nie stosowne wręcz brzydkie. Pan Wolny z uśmiechem wybrnął z sytuacji. Pani Iza i jej zachowania..?

    17.04.2021 11:01
  • Xyzxy (gość)

    Ludzie , co się tak uparliście na obrażanie innych. Dzień bez dowalenia innym jest dniem straconym. Pani Izabela jest miłą i sympatyczną młodą kobietą, a przy tym bardzo ładną. Czyżby zazdrość...?.

    17.04.2021 10:46
NowszeStarsze