"To był rok!" znika z anteny TVP. Co się stało? Nie będzie nowego odcinka programu z Izabellą Krzan [ZMIANY W PROGRAMIE]

Nie mamy dobrych informacji dla fanów programu "To był rok!". W najbliższą niedzielę, 18 kwietnia, kolejny odcinek show nie zostanie wyemitowany! Dlaczego? Sprawdźcie!

Multimedia

"To był rok!" znika z anteny TVP1

Izabella Krzan - Miss Polonia 2016 - to popularna prezenterka programu porannego TVP "Pytanie na śniadanie". Prowadzi także "Koło fortuny", a od niedawna występuje w "To był rok!", w którym rywalizuje z Tomaszem Wolnym. Jednakże nie zobaczymy jej w najbliższą niedzielę 18 kwietnia.

Zamiast show TVP1 wyemituje dokument Ewy Stankiewicz "Stan zagrożenia", który był wcześniej zaplanowany z okazji 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej. Wówczas jednak zrezygnowano z jego emisji - już po raz piąty. Zamiast niego 10 kwietnia o godz. 20:25 pokazano film z badań podkomisji smoleńskiej Antoniego Macierewicza.

Izabella Krzan tańczy na balkonie w mocno wyciętym kostiumie! Fani zachwyceni!Zobacz więcej

Program "To był rok" ma 1,75 miliona widzów. W każdym odcinku omawiane są trendy i wydarzenia dotyczące jednego roku. Podzieleni na dwie drużyny celebryci odpowiadają na pytania.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marta (gość)

    To był rok, to świetny program rozrywkowy nie zależnie kto prowadzi, a pani Rogalska w PNS zawsze zapewniała, że każdego dnia kocha widzów PNS, a okazało się, że była bardzo fałszywa.

    17.04.2021 10:35
  • Asia (gość)

    Bardzo dobrze. Po odejściu Rogalskiej ten program beznadziejny, nie da się tego oglądać. Krzan i Reszta nieudaczników Kurskiego psuli tylko fajny dotychczas program. Ona i Norbi to wielka porażka.

    17.04.2021 09:34
  • Sonia (gość)

    Ta Krzan psuła cały program. Nie nadaje się z tym sztucznym usmiechem

    17.04.2021 09:25
  • Sonia (gość)

    Ta Krzan psuła cały program. Nie nadaje się z tym sztucznym usmiechem

    17.04.2021 09:12
  • Mateusz (gość)

    Najlepszą wiadomością byłaby informacja,że Krzan zastąpi ktoś inny.

    15.04.2021 22:06
  • Bolo (gość)

    Co za debil wymyślił ten tytuł ? Program nie znika lecz jest przesunięty. Byle tylko dowalić TVP . Mózg sprany przez gebelsowskie Media i pożal się Boże pseudo POpapranych niby dziennikarzy ?????!!!!!!!

    15.04.2021 19:01
  • Teresa (gość)

    Z p.Izabela nie powinna być , jest ona bardzo dumna i zarozumiałą osobą, jej słowa są wyniosłe, a znaczenie wypowiedzi lub stawianych pytań , są mało przemyślane a też z niegrzeczna ripostą. Mało kto w TVP może sobie pozwolić z cięta ripostą jak Pani.Izabela. W ostatnim odcinku na antenie brzydko się zdenerwowała na Kammela bo wymuszał od niej podania słowa dot. Najwięcej zapamiętanych z wcześniej czytanych podpowiedzi.

    15.04.2021 18:18
  • Gość (gość)

    ,,Nie będzie nowego odcinka programu z Izabellą Krzan” - kłamstwo w tytule artykułu, będzie ich jeszcze 7, najbliższy już w niedzielę 25. kwietnia. ,,Jednakże nie zobaczymy jej w najbliższą niedzielę 18 kwietnia” - kolejne kłamstwo, zobaczymy ją w Kole Fortuny na TVP2 o 14:35. Nie rozumiem dlaczego wprowadzacie ludzi w błąd.

    15.04.2021 16:31
  • Gość (gość)

    To jest tylko jednorazowa przerwa w emisji, tydzień później normalnie zostanie wyemitowany kolejny odcinek, a wy piszecie tak, jakby ten program już nigdy więcej miał się nie pojawić w telewizji.

    15.04.2021 16:25
  • Monika. (gość)

    Cześć panowie, mam na imie Monika :). Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowanych panów zapraszam do kontaktu najlepiej na moim profilu gdzie zobaczysz moje gorące zdjęcia : http://panieonline.pl/monika30

    15.04.2021 15:55
NowszeStarsze