To ja jestem winna!

- To ja jestem winna - mówi Ania Wiśniewska o rozpadzie swojego małżeństwa.

Multimedia

Jeszcze niedawno zapewniała uparcie, że wszelkie plotki o kryzysie w jej związku są mocno przesadzone. Okazały się jednak prawdziwe. Po słowach Michała Wiśniewskiego na blogu Ani ukazał się wyjaśniający wpis. - I ostatnimi drzwiami, które zamykam jest moje małżeństwo. Tak, to ja jestem winna, to ja zawiodłam... siebie. Biorę pełną odpowiedzialność za porażkę ale i pełną odpowiedzialność za sukcesy naszego związku. Nie byłoby ostatnich pięciu lat, gdyby nie moja decyzja, że pomimo wszystko uda nam się, zbudujemy rodzinę. Dziś nie jestem pewna, czy wierzę w to, że w ogóle jest to możliwe, że słowa te najważniejsze, najpiękniejsze mają sens i moc tylko wtedy, kiedy o nich śpiewamy czy "wkładamy" w wiersze. Na co dzień liczą się inne, przyziemne, mniej romantyczne. Uprzedzając komentarze "tych co to się znają"... to nie Michał, to ja dziś decyduję o odejściu. Zraniłam Jego i Nasz dom. To ja nawaliłam i biorę na klatę konsekwencje. Być może podejmuję najgorszą decyzję w moim życiu, za którą prawdopodobnie przyjdzie mi słono zapłacić. Być może...- napisała Ania. Trzecie małżeństwo Wiśniewskiego właśnie się rozpadło. Czy naprawdę jest to wina tylko jego partnerek?

Czytaj także: Wiśniewski krytykuje udział żony w “Tylko nas dwoje"! Wiśniewski ma romans z fanką!? Szok! Pokazał zdjęcia nagiej żony!?

Komentarze

Skomentuj
 • pajda (gość)

  .....włosy ma fajne.......

  17.07.2010 19:14
 • ... (gość)

  Nigdy jedna strona nie jest winna rozpadu.Szkoda tylko że dzieci na tym cierpią...

  17.07.2010 18:49
 • baśka (gość)

  Anka-daj sobie spokój-wyrywaj od niego,bo to jedyna droga- EWAKUACJA,nie bierz winy na siebie,bo nie ma takiej sytuacji,żeby jedna strona była winna.Powodzenia:))

  16.07.2010 16:17
 • Marzena (gość)

  Może nie każde małżeństwo to wina jego partnerek, ale najwyraźniej za rozpad tego małżeństwa winna jest p.Ania. I nie ma co się czepiać, ich życie, dajcie im spokój.

  16.07.2010 15:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×