"To moje życie!". Dlaczego TV Puls przerwało emisję serialu? Kiedy nowe odcinki?

Widzowie tureckiego serialu "To moje życie!" są mocno zaskoczeni oraz zniesmaczeni. TV Puls, która do tej pory nadawała ten serial, nie wyemituje w najbliższym czasie nowych odcinków produkcji! Kiedy serial wróci na antenę?

Multimedia

TV Puls taki stan rzeczy tłumaczy nie swoją złą wolą, ale decyzją dystrybutora serialu, który udostępnił stacji tylko tyle odcinków, więc dalsza emisja jest niemożliwa. Jednocześnie przedstawiciele telewizji uspokajają i zapewniają, że "To moje życie!" wróci na antenę jeszcze w tym roku.

Na oficjalnej stronie TV Puls na portalu Facebook pojawiło się oświadczenie:

Drodzy Widzowie,
Bardzo nas cieszy Wasze zainteresowanie ofertą programową TV Puls. W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi serialu „To moje życie!”, którego emisja zakończyła się dziś, informujemy, że planujemy wyemitować kolejne odcinki tego serialu. Z niezależnych od nas powodów licencyjnych nastąpi to jednak dopiero w trzecim lub czwartym kwartale tego roku. Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

Jednocześnie przedstawiciele stacji wyjaśniają:

Nie wstrzymaliśmy emisji. Wyemitowaliśmy wszystkie odcinki jakie otrzymaliśmy od dystrybutora. Zdajemy sobie sprawę, że dla fanów może to być problem. Jednak dołożymy wszelkich starań, aby serial "To moje życie!" i jego dalsze odcinki, nadal były emitowane na antenie.

Serial "To moje życie!" opowiada o pięknej Bahar (Ezgi Asaroglu), która mieszka w Stambule z przybranymi rodzicami i zazdrosną siostrą Efsun (Ceren Moray). To opowieść o współczesnym Kopciuszku, która wręcz porwała widzów.

Komentarze

Skomentuj
  • Niecierpliwa (gość)

    Kiedy nowy odcinek? :((( odpiszcie przynajmniej czy będzie w ogóle kolejny odcinek/sezon bo czekam i czekam już ponad rok i nadal nie ma nowych odcinków :((((((

    17.08.2019 21:30
  • Fanka (gość)

    Odezwijcie sie kiedy dalsze odcinki To moje zycie? Czekamy juz rok i zadneho odezwu nie ma

    29.07.2019 17:40
  • Nika (gość)

    Nic nie odpiwiadaja bo nie bedzie dalszych odcinkow .To juz rok prawie a oni widzow maja w dupie!!!

    04.07.2019 20:53
  • Leocadia (gość)

    Kiedy beda nastepne odcinki To moje zycie i Kontract na milosc to juz tyle czasu czekamy

    01.06.2019 19:03
  • andzia (gość)

    Kiedy dalszy sezon? ???

    31.05.2019 10:20
  • Fanka (gość)

    Kiedy nowe odcinki serialu?

    13.05.2019 17:39
  • Fanka (gość)

    Kiedy nowe odcinki? Odezwijcie sie!

    21.04.2019 04:01
  • Jadwiga (gość)

    Kiedy będą następne odcinki

    08.04.2019 20:53
  • :) (gość)

    Sama jestem ciekawa regularnie sprawdzam czy są już dostępne :).

    20.03.2019 16:56
  • Fanka (gość)

    Kiedy nowe odcinki To moje zycie? Odpowiedzcie w koncu nie trzymajcie nas w niepewnosci!

    20.03.2019 06:26
  • To moje życie (gość)

    Kiedy nowe odcinki????!!!!

    04.03.2019 21:20
  • Monia (gość)

    Kiedy nowe odcinki????

    01.03.2019 22:27
  • Lina (gość)

    Tak sa biedni na dziady zjechali teraz juz reklama jest dwa razy podczas porannych emisji serialikow i kazda po15 minut wren sposob probuja zarobic na dalsze odcinki naszego serialu.Sa beznadziejni.Odpiszcie nam kiedy dalsze odcinki?????????????

    01.03.2019 20:01
  • NIKA (gość)

    MIEJCIE ODWAGE NAM NAPISAC CZY BEDA DALSZE ODCINKI TO MOJE ZYCIE CZY WAS NIESTAC NA ZAKUP KOLEJNYCH??????????

    27.02.2019 05:10
  • Gość1313 (gość)

    Ja się Kuźwa pytam kiedy kolejne odcinki,, To moje życie.,!!!!!!!!!!

    25.02.2019 08:59
  • zła (gość)

    Nawet nikt nie napisze pocałujcie nas w " czekoladowe oczko " czytaj w d.....

    21.02.2019 17:05
  • PEWNA NIEZNAJOMA O IMIENIU NA S (gość)

    DLUGO CZEKAMY I BEDZIEMY WAS CISNAC :D WIEC DZIALAMY I SIE NIE OPIERDAL(MY :)

    20.02.2019 23:07
  • PEWNA NIEZNAJOMA O IMIENIU NA S (gość)

    Witam, To moje zycie serial byl ogladany przez bardzo duzo osob.Jeden z fajniejszych seraili gdzie sa pokazane prawdziwe emocje,oparty na faktach...na prawde przyciagal wiele widzow.Wiec prosba jest nastepujaca do telewizji do radia do wszytskich co czytaja komentarze.Pokazmy tym wszystkim,ze faktycznie duzo osob ogladalo ten serial i chcemy nowe odcinki !! Trzeba pisac moze tak Nas zauwazycie :) w zyciu ogldalam dwa seriale TO MOJE ZYCIE a drugi to Riverdale,ktory aktualnie ogladam...ale wolalabym to moje zycie.Jest ogromna prosba dajcie nowe odcinki :) POZDRAWIAM!! JAK nie osobiscie zrobie strajk haha :) to moje zycie jest super...........100 procent wszystkiego wciaga etc,przeciez zalezy telewizji na kasie to dawac a wy zarobicie :D

    20.02.2019 23:06
  • Gosc (gość)

    TV PULS odpowiedz czy wogole beda dalsze losy bohaterow To moje zycie? Czy zostana zakupione czy lepiej zapomniec o serialu?

    20.02.2019 06:03
  • Efsun (gość)

    ¿???? ¿?????? ¿???????? ¿

    13.02.2019 00:11
NowszeStarsze