„To moje życie!” - nowy turecki serial w TV Puls od 9 września

Poniewierana bohaterka, nieznośna siostra, podstępni rodzice… Już w środę, 9 września, TV Puls rozpocznie emisję nowego, tureckiego serialu „To moje życie!”. Będzie to premiera tej produkcji w Polsce.

Multimedia

„To moje życie!” - polska premiera serialu już 9 września w TV Puls!

„To moje życie!” to współczesna wersja Kopciuszka. Główną bohaterką serialu jest piękna Bahar, która mieszka w Stambule wraz ze swoimi przybranymi rodzicami i okropną, wiecznie zazdrosną siostrą Efsun. Bahar wiedzie skromne życie, a z powodu braku pieniędzy rezygnuje nawet z edukacji. Jednak los jest dla niej jeszcze bardziej okrutny. Dziewczyna, która w rzeczywistości jest córką bogatego biznesmena Mehmeta Emira i zamożnej, zmarłej przy porodzie kobiety, nie zdaje sobie sprawy, że jej adopcyjna matka ma wobec niej nikczemny plan. Zamierza okłamać Mehmeta i powiedzieć mu, że to Efsun jest jego prawdziwą, dawno zaginioną córką… Czy prawda wyjdzie na jaw i ojciec z ukochaną córką będą mogli być znowu razem? Czy współczesny Kopciuszek będzie mógł wieść życie, jakie było mu pisane?

Wyprodukowany w 2015 roku serial „To moje życie!” to kolejna turecka produkcja, która w ostatnich latach podbija serca publiczności na świecie. Dystrybutorem serialu jest FOX International Channels.

Zobacz galerię

Jacek Kurski zapowiada polskie wspaniałe stulecie:

Komentarze

Skomentuj
  • Panda (gość)

    Jak można tak traktować swoich widzów??? Tak nagle , bez powodu przerywać emisję 4 sezonu, żeby zacząc jakiś nowy serial? Widzowie oglądają ponad 330 odcinków i nagle pozbawia się ich możliwości oglądania do końca i zobaczenia jak skończy się cała historia …!!! Wstyd i żenada szanowna telewizjo Puls! Myślę że to nie tylko moja opinia że nie macie nawet odrobiny szacunku dla widzów !

    10.07.2018 18:16
  • Iwona (gość)

    to moje życie dajcie wszystkie odcinki sezon 3 sezon 4 cda .pl bardzo proszę z góry dziękuje pozdrawiam .

    03.07.2018 11:14
  • Iwona (gość)

    czy to prawda że będzie tylko odcinków 335 dalszych nie będzie odcinków w wersji tureckiej jest odcinków 131. dlaczego puls przerywa to telenowele nigdy niema telenoweli do końca jedyna stacja która to robi myślałam że obejrze do końca .puls dla czego przerywacie na odcinku 335 kiedy go wznowicie dalsze odcinki proszę podajcie date kiedy znowu będę mogła oglądaci dalsze odcinki proszę podajcie date dziękuje z góry dziękuje pozdrawiam .

    03.07.2018 11:07
  • Z (gość)

    Po serialu To moje życie czekamy na serial Asi ,Feriha czy Kara Sevda.Zna je cały świat,wszyscy się nimi fascynują tylko my jesteśmy traktowani po macoszemu. Nie zgadzamy się z tym i prosimy o te seriale. Oglądalność będzie 100 procentowa,potwierdza się to na świecie.Nie emitujcie nam nudnych latynosów,chcemy światowe kino i pięknych .utalentowanych aktorów,których można oglądać bez końca.

    31.03.2018 16:58
  • Angela (gość)

    Dalibyście ten film o 14:00 albo o 15:00 bo tak rano nie można zobaczyć.

    27.11.2017 06:40
  • Fanka tureckich seriali (gość)

    Tv Puls wyemitujcie po serialu To moje życie upragniony serial Asi Podbije serca Polaków .Zna go prawie cały świat, pomyślcie o polskim wodzu . Znamy się na tym co dobre.Tuba i Murat zagrali po mistrzowsku .Szczególnie Tuba wyróżnia się urodą i talentem.Kocha ją cały świat,u nas nie pokazali ją, a rankingach pokonuje nawet słynną Szeherezadę. Inne jej seriale to Kara Para z Enginem czy Cesur ve Guzel. z Kivancem Inne seriale to Kara Sevda ,Dolunay czy Iffet. Czekamy na najpiękniejszy turecki serial Asi .Podbije serca Polaków ❤🌞👍💕❤🌹🌻🌞👏

    20.10.2017 02:14
  • Kaśka (gość)

    Na cda.pl można oglądać tam maja chyba 197 odcinków wiele wątków nie wyjaśnionych wiec powinny być dalsze odcinki .nie wierze ze tak by sie skończyło Kocham ten serial 😁

    10.08.2017 11:33
  • Eliza (gość)

    Dlaczego ten serial jest nadawany o godzinie 6,00,dajcie o 8,00 i po południu powtórke,bo są jeszcze tacy co pracują.

    23.07.2017 18:56
  • Leocadia (gość)

    Tak dlugo czekam na ten spanily serial czy mozna sie dowiedzic kiedy nareszcze dalsze odcinki, to juz czas na kontynuacje

    04.07.2017 03:24
  • krysia (gość)

    dali o6godzinie bezsens

    27.04.2017 16:12
  • Gość (gość)

    Dołączam się do komentarza poniżej.

    22.02.2017 14:35
  • Leocadia (gość)

    Kiedy nareszcie bedziemy mogly zobaczycz dalsze odcinki To Moje Zycie, to nie jest fair ze zostalo zaczymano taki dobry serial i jeszcze w takim momencie, jak chcecie zeby ogladaly seriali jak zaczymywacie seriali, tez czekam z niecierpliwoscia na dalsze odcinki To Moje Zycie, Sezon na Milosc, Kontract na Milosz

    01.02.2017 01:09
  • Widzka (gość)

    Telewizja, która kupi dalsze odcinki zdobędzie dużą publikę. TV Puls nie szanuje widza! To nie pierwszy przerwany serial. Jak nie szanuje to go straci.

    01.11.2016 10:47
  • sfrustrowany fan serialu (gość)

    Co to ma być,czy ta stacja robi to celowo.Dali oficjalne oświadczenie i co raptem kilka odcinków i to nie kontynuacja a powtórka starych i znowu koniec emisji cisza.

    23.09.2016 13:19
  • monia (gość)

    kurczę macie taką widownię tego filmu i nie puszczają dalszych odcinków fanintegonserialu już się na fox przezucaja i tam oglądają chociaż ze w języku tureckim ale zawsze to coś a w mam zucacie jakises inne seriale prosimy o następne odcinki

    22.09.2016 13:16
  • Gaja (gość)

    dlaczego nie wyswietlacie tego seriau, Na poczatku wrzesnia daliscie pare odcinkow i znow przerwaliscie, co jest z Wami, jaja se robicie>

    19.09.2016 15:25
  • Rozzalona (gość)

    Dajcie dalsze idcinki a nie powtorki

    05.09.2016 12:06
  • krys (gość)

    Ten serial jest zajefajnu ogldam go na kanale Fox na yt w języku tureckim w każdym odcinku jest poważna akcja

    21.07.2016 16:21
  • Gabi (gość)

    Super film ja oglądam dalsze odcienki na kanal FOX i dzieje się!!!! Mam tylko nadzieję że w Polsce beda dalsze odcinki.

    22.04.2016 18:51
  • Grazyna (gość)

    Naoewno jest wiecej odcinkow ale to Polacy robia znaz durniow, Zaczynaja cos wyswiietlac i nie potrafia doprowadzic serialu do konca To wielki skandal za co my placimy za to ze dodaja coraz wiecej programow ktorych nie mozna wcale otworzyc,

    17.04.2016 22:13
NowszeStarsze