"To nie koniec świata!" odc. 13, 1.12.2013, Polsat. Kazimierz i Irmina razem!

Sprawdź, co się wydarzy w "To nie koniec świata!" odc. 13, który zostanie wyemitowany w niedzielę 1 grudnia o godz. 22 w Polsacie.

Multimedia

W "To nie koniec świata!" odc. 13 Irmina (Dorota Kolak) oznajmia Kazimierzowi (Artur Dziurman), że postanowiła wyjechać z Białej Podlaskiej. Rozgoryczony mężczyzna nie chce wierzyć, że romans z matką ukochanego córki skończy się tak szybko.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: "TO NIE KONIEC ŚWIATA!" ODC. 13, 1.12.2013. ANKA POTRĄCONA PRZEZ SAMOCHÓD! PRZEŻYJE?! [/sc] W "To nie koniec świata!" odc. 13 Irmina i Kazimierz odbywają ze sobą tylko krótką, oschłą rozmowę. - Wyjeżdżam - poinformuje Irmina Kazimierza. - Do widzenia. - I to wszystko? - A co mam jeszcze powiedzieć? Szczęśliwej drogi.. - rzuca na odchodne Kazimierz.

W "To nie koniec świata!" odc. 13 następuje jeszcze jedno spotkanie kochanków. Anuszkiewicz przypadkiem podczas ostatniego spaceru spotyka ojca Anki. Kazimierz, widząc ukochaną, postanawia pokazać jej, że zależy mu na niej. Namiętnie całuje Irminę. Ten pocałunek wszystko zmienia! Irmina postanawia zostać i walczyć o szczęście u boku Kazimierza!

Jak myślicie, będą razem szczęśliwi?

"To nie koniec świata!" odc. 13, 1.12.2013, Polsat, godz. 22

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×