"To nie koniec świata!" odc. 16, 20.03.2014, Polsat. Anka molestowana seksulanie!

Sprawdź, co wydarzy się w 16. odcinku "To nie koniec świata!", który zostanie wyemitowany w czwartek 20 marca o godzinie 22 na Polsacie!

Multimedia

"To nie koniec świata!" odc. 16, 20.03.2014, Polsat, godz. 22

W "To nie koniec świata!" odc. 16 po przeprowadzce do Warszawy Anka (Karolina Gorczyca) dostaje pracę w jednym z klubów fitness. Niestety, krótko po rozpoczęciu pracy zostanie zwolniona! Co się stanie?!

W "To nie koniec świata!" odc. 16 Anka wpada w klubie na jednego z klientów - wpływowego bankowca (Marek Kasprzyk), który składa jej niemorlaną propozycję.

- Właśnie miałem skorzystać z sauny. Dołączysz? Nikogo nie ma... Dorobisz sobie do pensji! - Dzięki, ale świetnie tu płacą! - No, promyczku, dobrze zrobi ci relaks...Chodź, pomogę wyswobodzić się temu ślicznemu ciału z ubranka...

W "To nie koniec świata!" odc. 16 Anka nie wytrzymuje i w momencie, gdy mężczyzna próbuje ją objąć, uderza go z całej siły tak, że nachalny adorator upada na ziemię. Upokorzony klient nie zamierza jednak przeprosić, tylko od razu udaje się do prezesa klubu ze skargą na Ankę! - ujawnia serwis SuperSeriale.pl.

W "To nie koniec świata!" odc. 16 klient skarży się szefowi klubu (Piotr Borowski).

- To się mogło źle skończyć! Ja mam chore serce! - Ma pani coś na swoją obronę?! - pyta szef Ankę. - Może to, że jak mnie pan dyrektor łapał za dupę, to nie wyglądał na chorego! - odpowiada wściekła Szostakowska. - Żądam wyciągnięcia konsekwencji wobec tej bezczelnej kobiety albo mój bank wycofa 150 karnetów z klubu! - szantażuje szefa klubu klient. - Słuchaj, nie obchodzi mnie, jak było... Ten gość jest dla mnie więcej warty niż jakaś niedotykalska panna z prowincji! - w ten sposób Anka traci pracę w klubie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×