"To nie koniec świata!" odc. 4, 27.03.2014, Polsat. Paweł zdradzi Ankę z Kamilą!

Sprawdź, co wydarzy się w 4. odcinku 2. sezonu "To nie koniec świata!", który zostanie wyemitowany w czwartek 27 marca o godz. 22.05 na Polsacie!

Multimedia

"To nie koniec świata!" odc. 4, 27.03.2014, Polsat, godz. 22.05

W "To nie koniec świata!" odc. 4 w związku Pawła (Krystian Wieczorek) i Anki (Karolina Gorczyca) nie dzieje się najlepiej. Mężczyzna szaleje z zazdrości o ukochaną, która na każdym kroku wpada na Adama Tenczyńskiego (Piotr Stramowski)...

W "To nie koniec świata!" odc. 4 Anka zaczyna pracę w sklepie ze sprzętem sportowym. Okazuje się, że po rzuceniu pracy w klubie fitness kobieta trafiła z deszczu pod rynnę. Nowy szef Szostakowskiej ma specyficzne pomysły na promocję sklepu.

- Pani ma tu być jak modelka! Żeby klient myślał, że jak kupi skakankę, to od razu będzie taki fit!

Kierownik zmusza dziewczynę, by założyła skąpy strój. I po chwili wręczy trenerce hula hop. - Proszę wziąć kółeczko i pokręcić dupeczką... Jasne?

W odpowiedzi na takie traktowanie Anka rzuca pracę! Wychodząc ze sklepu przypadkiem wpada na Adama, który korzystając z okazji zaprasza ją na obiad.

- Właśnie wybieram piłkę do siatkówki, dla kolegi na prezent. A pani? - Właśnie rzuciłam pracę! - Chyba nie pozostaje nam nic innego, jak poprawić sobie nastrój dobrym obiadem... Da się pani zaprosić?

W "To nie koniec świata!" odc. 4 rozmowa przy obiedzie zbacza na plany zawodowe Anki. Adam rzuca trenerce ciekawą propozycję. - Nie myślała pani o telewizji? - Owszem, pooglądam jak wrócę... - Mówię o pracy w telewizji. Ma pani wiedzę o sporcie, świetną prezencję, na pewno odróżnia karnego od rożnego... Uważam, że ma pani szansę. Nie załatwię pani tej pracy, ale wiem, że organizują casting na reportera sportowego. Proszę po prostu spróbować... Jeśli się pani dostanie, to tylko dzięki sobie!

W "To nie koniec świata!" odc. 4 podczas spotkania Anki i Adama dzwoni Paweł, któremu Szostakowska przyznaje się, z kim spędza czas.

- Możesz przestać? Musisz się ze mną tak drażnić? Bawi cię to?! - No to nie wiem, co chcesz usłyszeć... - Że nie siedzisz z tym dupkiem na obiedzie! - On nie jest dupkiem! - No, to smacznego!

W "To nie koniec świata!" odc. 4 po tej ostrej wymianie zdań Paweł postanawia odwiedzić Kamilę (Ada Fijał). Widząc roztrzęsionego Anuszkiewicza, prawniczka od razu orientuje się, że mężczyzna potrzebuje pocieszenia.

- Masz chyba dużo robaków do zalania? - Żebyś wiedziała... - No, to mów, co cię gryzie... Wiem, że terapeuta powinien siedzieć, a pacjent leżeć, ale przecież my zawsze wszystko robiliśmy na opak, prawda? I to nas kręciło...

W "To nie koniec świata!" odc. 4 spędzają razem noc! Do domu wraca mąż Kamili, Tadeusz, który zastaje żonę i Pawła w dwuznacznej sytuacji...

CZYTAJ TAKŻE: "TO NIE KONIEC ŚWIATA!" ODC. 4, 27.03.2014, POLSAT. CO SIĘ WYDARZY? [GALERIA+ZWIASTUN]

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×