"To nie koniec świata!" odc. 8, Polsat, 27.10.2013. Anka odrzuca Pawła! Paweł wróci do Warszawy?

Sprawdź, co się wydarzy w odc. 8 serialu "To nie koniec świata!", który zostanie wyemitowany w niedzielę 27 października o godz. 22 na Polsacie!

Multimedia

W "To nie koniec świata!" odc. 8 Anka (Karolina Gorczyca) po nocy spędzonej z Pawłem (Krystian Wieczorek) nie chce wiązać się z przystojnym warszawiakiem. Jest przekonana, że pochodzą z różnych światów, a ich związek nie ma żadnej przyszłości, dlatego jest gotowa zaoferować mu jedynie przyjaźń.

W "To nie koniec świata!" odc. 8 Anka stara się unikać Pawła, a Uli (Magdalena Lamparska) zwierza się, że boi się zaangażować w uczucie do Anuszkiewicza. Ponadto, spada na nią informacja, że jej matka przed laty miała romans z ojcem Pawła (Jerzy Schejbal)!

W "To nie koniec świata!" odc. 8 Paweł nie wie, jak ma odbierać oziębłe zachowanie Anki. Dlatego gdy dzwoni do niego Kamila (Ada Fijał), by poinformować go o kradzieży jego samochodu i zaprosić na kolację, Anuszkiewicz zgadza się na kilkudniowy pobyt w stolicy.

Jak informuje serwis SuperSeriale.pl, w "To nie koniec świata!" odc. 8 podczas szczerej rozmowy z piękną prawniczką Paweł przyznaje, że życie na prowincji nie jest już tak ekscytujące jak na samym początku. - Nikt do mnie nie strzela, z miejscowymi zbirami gram w nogę, budzę się przed kogutem - żali się Kamili.

Kobieta chce wykorzystać chwilę słabości Pawła i składa mu propozycję nowej pracy, która wiąże się z zawodowym awansem.

Czy Anuszkiewicz zdecyduje się na powrót do Warszawy, skoro Anka tak kategorycznie go odrzuca?

"To nie koniec świata!" odc. 8, Polsat, 27.10.2013, godz. 22

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×