To pewne! Będzie trzecia edycja "Bitwy na głosy"!

Po sukcesie dwóch poprzednich sezonów popularny program TVP2 powraca jesienią na antenę Dwójki!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: II EDYCJĘ "BITWY NA GŁOSY" CZAS ZACZĄĆ! 12 MAJA ŚWIĘTEM MUZYKI REGGAE W "BITWIE NA GŁOSY"

Które gwiazdy poprowadzą swoje zespoły? Jakie miasta odwiedzą? Kto wcieli się w rolę ekspertów? Wielkie emocje już wkrótce!

We wrześniu osiem nowych gwiazd i ich zespoły staną na scenie studia TVP2. Wielkie przeboje w oryginalnych aranżacjach, wyjątkowe talenty wokalne oraz artyści reprezentujący swoje rodzinne miasta - wszystko to już jesienią w Dwójce.

Castingi do trzeciej edycji wielkiego muzycznego show rozpoczną się w połowie lipca. Gwiazdy wyruszą do rodzinnych miast, by odnaleźć tam wokalne perły. Odwiedzą miejsca związane ze swoim dzieciństwem i wyjątkowymi wspomnieniami. Spotkają starych znajomych, przywołają początki swojej kariery oraz przystąpią do kompletowania drużyn.

CZYTAJ TAKŻE: NIEPEWNY LOS "BITWY NA GŁOSY" KTO WYGRA "BITWĘ NA GŁOSY"?

Tylko szesnaście osób ma szansę stanąć ze swoim idolem na jednej scenie! Gwiazdy w roli trenerów wraz ze swoimi zespołami stoczą bój o 100 tysięcy złotych, które przeznaczą na wybrany przez siebie cel charytatywny. Nazwiska artystów zaproszonych do współpracy przy trzeciej odsłonie programu oraz miasta, w których będą odbywały się castingi, zaprezentowane zostaną już wkrótce.

Emisja "Bitwy na głosy" od września w TVP2, w soboty o godz. 20.10.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×