"To wiem na pewno". Nowy miniserial z Markiem Ruffalo w roli głównej w HBO i HBO GO! Zobacz zwiastun!

Serial "To wiem na pewno" to ekranizacja wielokrotnie nagradzanej powieści o tym samym tytule, która znalazła się na liście bestsellerów dziennika New York Times. To opowieść o życiu dwóch braci bliźniaków, w rolę których wciela się Mark Ruffalo.

Multimedia

Mark Ruffalo w miniserialu "To wiem na pewno"

"To wiem na pewno" ("I Know This Much Is True"), sześcioodcinkowy miniserial obyczajowy produkcji HBO, jest rodzinną sagą przedstawiającą dwie równoległe historie życia braci bliźniaków naznaczone zdradą, poświęceniem i wybaczeniem. Losy Dominicka i Thomasa śledzimy na różnych etapach ich życia. Poznajemy ich w czasach dla nich współczesnych, na początku lat 90. XX wieku, kiedy obaj bracia osiągają wiek średni, ale wracamy też do przeszłości w scenach pokazujących młodość i dzieciństwo.

Mark Ruffalo zagra główną rolę w serialu HBO na podstawie oscarowego hitu?Zobacz więcej

Reżyserem i scenarzystą serialu "To wiem na pewno" jest Derek Cianfrance ("Blue Valentine", "Drugie oblicze"). W roli głównej w produkcji zobaczymy Marka Ruffalo (zdobywcę nagrody Emmy za dramat HBO "Odruch serca"), który pełnił także obowiązki producenta wykonawczego. W pozostałych rolach występują: Melissa Leo (nominowana do nagrody Emmy za film HBO "Do końca" i miniserial "Mildred Pierce", zdobywczyni Oscara za rolę w filmie "Fighter") jako Ma, matka Dominicka i Thomasa; zdobywczyni Emmy Rosie O’Donnell jako Lisa Sheffer, pracowniczka socjalna; nominowany do Emmy Archie Panjabi jako dr Patel, psycholog Thomasa; Imogen Poots jako Joy Hanks, dziewczyna Dominicka; John Procaccino jako Ray Birdsey, ojczym Dominicka i Thomasa; Rob Huebel jako Leo, najbliższy przyjaciel Dominicka; Philip Ettinger w podwójnej roli jako młodzi bracia bliźniacy Dominick i Thomas Birdsey; Aisling Franciosi jako młoda Dessa Constantine; Michael Greyeyes (serial HBO "Detektyw") jako Ralph Drinkwater, kolega z klasy z dawnych lat Dominicka i Thomasa, którego losy po latach znowu krzyżują się Dominickiem; Guillermo Diaz jako sierżant Mercado; Marcello Fonte jako Domenico Onofrio Tempesta, cioteczny dziadek Dominicka i Thomasa z Sycylii; Bruce Greenwood jako dr Hume, przewodniczący rady Hatch Forensic Institute; Brian Goodman jako starszy policjant Al; nominowana do Nagrody Akademii Filmowej Juliette Lewis jako Nedra Frank, zaabsorbowana sobą studentka zatrudniona przez Dominicka, oraz nominowana do nagrody Emmy Kathryn Hahn (serial HBO "Pani Fletcher") jako Dessa Constantine, była żona Dominicka.

"To wiem na pewno" - zwiastun

Obowiązki producentów wykonawczych serialu pełnią Derek Cianfrance, Ben Browning i Glen Basner ze strony FilmNation Entertainment, Mark Ruffalo, który reprezentuje Willi Hill Productions oraz Gregg Fienberg, Lynette Howell Taylor, Wally Lamb, Anya Epstei. Producentem współwykonawczym jest Jamie Patricof. Serial oparty jest na wielokrotnie nagradzanej powieści o tym samym tytule, której autorem jest Wally Lamb. Tytuł ten znalazł się na liście bestsellerów dziennika New York Times.

Premiera serialu "To wiem na pewno" odbędzie się w HBO i HBO GO 28 kwietnia 2020 r.. Pierwszy odcinek dostępny będzie w serwisie HBO GO od rana, premiera na antenie HBO zaplanowana została na godzinę 03:00, a powtórka tego samego dnia o godzinę 20:10. Kolejne odcinki swoje premiery będą miały co tydzień, we wtorki. Miniserial składa się z 6 odcinków.

TOP 15 seriali o seksie, które warto obejrzeć w oczekiwaniu na kolejny sezon "Sex Education"Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×