Tofifest 2020 z mocnym programem online! Szwajcarski film z Agnieszką Grochowską i Daniel Olbrychski w rosyjskiej produkcji. 15 filmów, które warto obejrzeć!

W Toruniu właśnie trwa 18. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Kujawy i Pomorze. Impreza potrwa do 25 października, jednak kinomani, którzy nie mogli przybyć do Torunia, mogą cieszyć się bogatym programem projekcji online!

Multimedia

Tofifest 2020 trwa w najlepsze! Święto kina właśnie trwa w Toruniu, ale oczywiście nie wszyscy mają szansę tam przybyć. Dlatego też organizatorzy imprezy postanowili, że tegoroczny Tofifest odbędzie się w formule hybrydowej - filmy można oglądać w kinie, jak i w domu!

Co więcej, program wydarzenia w wersji online jest jeszcze bogatszy niż tradycyjny! Zacierać ręce mogą fani polskiego kina, którzy nie tylko zobaczą premiery z "Maryjkami" Darii Woszek i "Zajęciami rekreacyjnymi" Pawła Wendorffa na czele, ale warto rzucić okiem też na zagraniczne produkcje, w których pojawili się polscy aktorzy!

Film HBO Polska z z kinową premierą na Tofifest 2020! O czym jest?Zobacz więcej

Tutaj szczególną uwagę proponujemy zwrócić na film "Sole", gdzie jedną z głównych ról gra Sandra Drzymalska. Z kolei Daniel Olbrychski gra pierwsze skrzypce w rosyjskim filmie "Van Gogi", a Agnieszka Grchowska prezentuje świeżutki, dopiero co przywieziony z Zurich Film Festival, szwajcarski film pt. "My Wonderful Wanda".

Specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy program online Tofifest 2020 i wybraliśmy aż 15 filmów, które każdy kinoman obejrzeć powinien! Jest z czego wybierać!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×