tofifest 2020

"Sole" [RECENZJA]. Sandra Drzymalska zachwyca we włoskim filmie! Historia Polki, która planuje sprzedać swoje dziecko zdobywa nagrody na kolejnych festiwalach!

Sandra Drzymalska wyrasta na jedną z najciekawszych polskich aktorek młodego pokolenia. Najpierw zachwycała w krótkich metrażach, później pokochali ją widzowie "Stulecia Winnych", a teraz zalicza fenomenalny występ we włoskim filmie "Sole", który swoją polską kinową premierę miał podczas Festiwalu Tofifest, gdzie triumfował w konkursie On Air! Oceniamy.

26.10.2020Recenzja

Przeczytaj także:

"Ostatni komers". Sandra Drzymalska zachwyca w nowej roli. Film Dawida Nickela to najlepszy debiut ostatnich lat w polskim kinie? [RELACJA Z PLANU]

Już 18 czerwca 2021 roku w kinach pojawi się debiutancki pełnometrażowy film Dawida Nickela pt. "Ostatni komers". Jedną z gwiazd produkcji jest Sandra Drzymalska, którą widzowie mogą kojarzyć z serialu "Stulecie Winnych" oraz "Sexify". Kilka miesięcy temu mieliśmy okazję być na planie filmu, sprawdźcie naszą relację!

13.06.2021Ostatni komers

"Sexify". Gwiazda serialu, Sandra Drzymalska, w "Ostatnim komersie", nowym filmie Dawida Nickela! Kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Sandra Drzymalska zyskuje w ostatnim czasie znaczną popularność, przede wszystkim za sprawą odgrywania jednej z głównych ról w serialu "Sexify", który wpisał się w gusta użytkowników Netfliksa na całym świecie. Już niedługo będzie miała swoją premierę inna produkcja, w której aktorka wcieliła się w jedną z kluczowych postaci. Kiedy "Ostatni komers" wejdzie do kin?

13.05.2021Ostatni komers

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×