Tofifest 2021. Agnieszka Grochowska i Cezary Pazura gwiazdami szwajcarskiego filmu! 15 filmów, które warto obejrzeć!

Czas rozpocząć 19. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Tofifest. Kujawy i Pomorze! Tofifest 2021 to prawdziwa uczta filmowa, gdzie miejsce dla siebie znajdą zarówno koneserzy ambitnego, festiwalowego kina, jak i miłośnicy wielkich, hollywoodzkich produkcji! Będzie się działo! Sprawdźcie, co warto obejrzeć podczas Tofifest 2021!

Multimedia

Tofifest 2021 czas rozpocząć! W dniach 30 czerwca - 4 lipca Toruń zamieni się w prawdziwą stolicę kina, gdzie będzie można obejrzeć najnowsze polskie filmy, produkcje, które znalazły już uznanie na światowych festiwalach, a także hollywoodzkie hity!

Dla każdego coś miłego, dlatego specjalnie dla Was przeanalizowaliśmy program tegorocznej edycji festiwalu Tofifest i wyłowiliśmy 15 prawdziwych perełek! Tych filmów przegapić nie wolno! Warto mieć to na uwadze, tym bardziej, że po raz drugi w historii część programu Tofifest można oglądać online we własnym domu!

Szwajcarski film z Agnieszką Grochowską i Daniel Olbrychski w rosyjskiej produkcji na Tofifest. 15 filmów, które warto obejrzeć!Zobacz więcej

Fani polskiego kina mogą już teraz zacierać ręce na myśl o Tofifest 2021. Na festiwalu zostaną zaprezentowane najnowsze polskie filmy, z których niektóre z nich jeszcze nie miały swoich kinowych premier, jak chociażby bardzo udany "Biały potok" czy interesujący "Mistrz". Do tego zostaną wyświetlone produkcje, które już co prawda są bądź były w kinach, ale są tak dobre, że przegapić ich nie wolno! Naturalnie mowa tutaj o takich produkcjach jak chociażby "Ostatni komers", "Amatorzy" czy "Sweat".

Co warto obejrzeć podczas Tofifest 2021? Sprawdźcie nasze rekomendacje! Oto 15 najciekawszych filmów, jakie znalazły się w programie Tofifest 2021!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×