Tola Szlagowska opowiada o życiu w Los Angeles!

"Nie wiedziałam, jak się nazywam!" - Tola Szlagowska o przetrwaniu w Los Angeles i spełnianiu marzeń.

Multimedia

Z okazji premiery serialu L.A. Complex, MTV zaprosiło do Polski Tolę Szlagowską. Piosenkarka znana niegdyś z zespołu Blog 27, najmłodsza w historii laureatka nagrody MTV Europe Music Award, postanowiła spróbować swoich sił w Mieście Aniołów. Tola opowiedziała MTV o swoich doświadczeniach z Los Angeles i porównała je z losami bohaterów serialu, którzy tak, jak ona, przyjechali do tego miasta, by spełnić swoje marzenia o byciu aktorami, tancerzami, producentami czy komikami.

W pierwszej części wywiadu piosenkarka wyznaje, że przyjazd do L.A. i pójście do szkoły muzycznej były dla niej bardzo stresujące.

  • Pamiętam pierwszy dzień w szkole. Nie zjadłam śniadania, byłam po prostu zestresowana. Nie wiedziałam, jak się nazywam! […] Byłam przytłoczona tym, że wszystko jest takie inne, że nikogo tam nie znałam i tym, że na pewno nikt mnie nie będzie lubił. Widziałam wszystko w czarnych kolorach.

CZYTAJ TAKŻE: SABLEWSKA MA NOWĄ PODOPIECZNĄ SABLEWSKA W SZPITALU W USA

Tola również wyznaje, że L.A. bardzo ją zmieniło.

- Za czasów Bloga [27] zupełnie nie miałam dystansu do tego, co się działo. […] Pobyt w Los Angeles na pewno nauczył mnie spontaniczności i zaczęłam lepiej rozumieć, na czym to wszystko polega. Już tak bardzo się nie przejmuję, jak kiedyś.

  • W L.A. jest taka wielka masa - mówi piosenkarka o swoich spostrzeżeniach - każdy tam jedzie po to, aby odnieść sukces. Nie ważne, czy chce robić muzykę, czy chce tańczyć, czy chce być makijażystą. Każdy chce odnieść mega duży sukces, a konkurencja jest niesamowicie wielka.

Aby utrzymać się w Los Angeles Tola musiała pójść do pracy. W zasadzie wszyscy moi znajomi, którzy są muzykami, nie żyją z muzyki.

  • L.A. nie jest tanim miejscem. Ja jestem nianią. Zajmuję się trójką dzieci i też ostatnio zaczęłam pracować jako stylist ka - opowiada MTV młoda piosenkarka.

- W Los Angeles, co druga osoba, którą spotykam mówi, że jest "producentem" albo "managerem" i obiecuje wielkie rzeczy - wspomina o swoich doświadczeniach artystka - Ludzie tam strasznie dużo mówią i potem nic z tego nie wynika. Przez pierwsze trzy miesiące myślałam sobie: wow, poznałam tego i tego i obiecał, że pomoże mi zrobić nie wiadomo co. A potem, albo nie odbiera telefonu, albo okazuje się, że w ogóle nie ma takiej osoby.

Serial L.A. Complex opowiada o tym, jak przetrwać w Mieście Aniołów. Główną bohaterką serialu jest aspirująca aktorka Abby, która wyrusza z Kanady na podbój Los Angeles. Na miejscu spotyka ją wiele rozczarowań - zrezygnowana i spłukana, zamieszkuje w kompleksie budynków, który mieszkańcy przewrotnie nazywają Lux. Tam poznaje innych śmiałków, którzy także próbują zaistnieć w show-biznesie. Grupa znajomych zrobi wszystko, by zrealizować swoje marzenia. Chęć ich spełnienia nie raz okaże się ważniejsza niż uczucia innych, a stworzenie normalnego związku w grzesznym Los Angeles - prawie niemożliwe.

Emisja L.A. Complex: niedziela, godz. 22:00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×