"Tom Clancy's Jack Ryan". Wszystko, co wiemy o nowym serialu Amazona. Będzie hit? Są pierwsze przesłanki! [FABUŁA, NAZWISKA, DATA PREMIERY]

"Tom Clancy's Jack Ryan" to nowy serial Amazona inspirowany książkami Toma Clancy’ego. W tytułowego Jacka Ryana wcieli się John Krasinski. Co wiemy o produkcji od studia Amazon? Będzie hit? Są ku temu pierwsze przesłanki!

Multimedia

Na brak superbohaterów i agentów specjalnych w kinie i TV nie możemy narzekać. Swojego reprezentanta w tej kategorii wystawia teraz Amazon, który postanowił przenieść na mały ekran historię analityka CIA, który trafia na zakodowany wzór komunikowania się grupy terrorystycznej i tym samym wkracza w głąb groźnej organizacji przestępczej. Serial "Tom Clancy's Jack Ryan" inspirowany jest książkami Toma Clancy’ego - materiał źródłowy będzie jednak tylko tłem nowych historii o agencie CIA.

To też nie pierwszy raz, kiedy twórcy sięgają po tego bohatera. Jacka Ryana grali już Alec Baldwin ("Polowanie na Czerwony Październik"), Harrison Ford ("Czas patriotów" i "Stan zagrożenia"), Ben Affleck ("Suma wszystkich strachów") oraz Chris Pine ("Jack Ryan. Teoria Chaosu"). W serialu Amazona w rolę Jacka Ryana wcieli się John Krasinski.

"You Are Wanted". Amazon goni Netfliksa? Jak prezentuje się ich serial o hakerach?Zobacz więcej

"Tom Clancy's Jack Ryan" - o czym będzie serial Amazona?

Serial Amazona to uwspółcześniona historia analityka CIA, który na początku swojej kariery odkrywa wzór komunikowania się grupy terrorystycznej. Jack Ryan rozpoczyna swoje śledztwo, a trop wiedzie przez Europę aż po Bliski Wschód. Główny bohater będzie musiał powstrzymać planowany przez terrorystów atak.

W obsadzie serialu oprócz Johna Krasinskiego znaleźli się: Abbie Cornish, Ali Suliman, Emmanuelle Lussier Martinez i Wendell Pierce.

Będzie hit? Są ku temu pierwsze przesłanki!

Zwiastun serialu "Tom Clancy's Jack Ryan" był pierwszą reklamą Amazona pokazaną w przerwie Super Bowl, co oznacza, że włodarze serwisu zainwestowali w produkcję duże pieniądze i liczą na sukces. Istotny wydaje się również fakt, że Amazon zamówił już 2. sezon, którego produkcja ma ruszyć latem 2018 roku. W kontynuacji Jack Ryan wyruszy do Ameryki Południowej. Imponująca wydaje się również lista twórców serialu "Tom Clancy's Jack Ryan". Showrunnerami są Carlton Cruse - pomysłodawca serialu "Zagubieni" i Graham Roland, który pracował m.in. przy "Zagubieni, Fringe: Na granicy światów" oraz serialu "Skazany na śmierć".

Producentami wykonawczymi zostali z kolei: John Krasinski, Mace Neufeld i Michael Bay znany produkcji wysokobudżetowych filmów akcji, takich jak: "Transformers", "Armageddon", "Twierdza", "Pearl Harbor" czy "Bad Boys". Wszystko wskazuje więc na to, że "Tom Clancy's Jack Ryan" może okazać się hitem, twórcy pracują nad tym serialem od 2015 roku i o ile nie zawiedzie warstwa fabularna, doczekamy się kolejnych sezonów - seria książek Toma Clancy’ego liczy w sumie 18 tomów!

Nasi użytkownicy będą mogli zobaczyć satysfakcjonującą i pełną akcji historię zrealizowaną na wysokim poziomie, który stał się zresztą znakiem rozpoznawczym naszej platformy. - zapowiadał były (już) prezes wytwórni Amazon Sudios Roy Price.

"Tom Clancy's Jack Ryan" - kiedy premiera?

Nowy serial Amazona pojawi się już 31 sierpnia. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun produkcji!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×