tom cruise

"Top Gun: Maverick". Miles Teller przyznał, że 3. część może powstać! Trwają rozmowy: "Wszystko w rękach Toma"

"Top Gun: Maverick" może pochwalić się ogromnym sukcesem. Filmowa kontynuacja kultowej produkcji okazała się strzałem w dziesiątkę. Jak się okazało, toczą się rozmowy o 3. części filmu. Milles Teller, który pojawił się w obsadzie najnowszego "Top Guna", przyznał, że decyzja o kolejnej produkcji w dużym stopniu zależy od Toma Cruisa.

13.07.2022Top Gun: Maverick

"Top Gun: Maverick". To tam mieszkała ukochana Mavericka. Dom, w którym spotykali się Tom Cruise i Kelly McGillis, jest atrakcją turystyczną

Fani kultowej produkcji "Top Gun" długo czekali na jej kontynuację. Tom Cruise niedawno powrócił na kinowe ekrany. Jak się okazało, nie jest to jedyny powód do radości dla wielbicieli tego filmu. Dom z pierwszej części, w którym mieszkała ukochana Mavericka, jest dostępny dla turystów. Jak teraz wygląda? Koniecznie zobaczcie zdjęcia!

17.06.2022Top Gun: Maverick

"Top Gun: Maverick". Paramount pokaże na żywo relację z premiery kontynuacji klasyka z Tomem Cruisem!

Paramount Global uczci światową premierę wyczekiwanego filmu „Top Gun: Maverick” we współpracy na wyłączność z serwisem YouTube. Transmisja na żywo z wydarzenia z okazji premiery dostępna będzie na blisko 150 kanałach YouTube popularnych marek Paramount takich jak MTV, Comedy Central, BET i innych. Polscy widzowie będą mieli okazję obejrzeć je w nocy z 4 na 5 maja o godz. 00:30.

04.05.2022Top Gun: Maverick

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×