Tom Hanks dalej angażuje się w pomoc dla szpitala w Bielsku Białej! Był Maluch, czas na Syrenkę!

Tom Hanks organizuje kolejną akcję związaną z polską myślą motoryzacyjną. Słynny aktor postanowił kolejny raz wesprzeć szpital w Bielsku Białej. Tym razem czas na kultową Syrenkę!

Multimedia

Pamiętacie, jak w 2017 roku wyjątkowy egzemplarz Fiata 126p z pierwszej połowy lat siedemdziesiątych wyruszył w trasę z Suwałk do Bielska-Białej, by następnie trafić do Toma Hanksa? Auto zostało sfinansowane z kieszeni rajdowca - Rafała Sonika.

Dzięki temu pieniądze ze zbiórki na zakup "Malucha" zostały przekazane na cel charytatywny. Wszystko zaczęło się od zauroczenia amerykańskiego aktora tym niewielkim "cudem techniki" i zdjęciami na portalu społecznościowym.

Zobacz, jak wygląda Maluch dla hollywoodzkiego aktora! [WIDEO]Zobacz więcej

Tom Hanks dalej angażuje się w pomoc dla szpitala w Bielsku Białej. W zeszłym roku był Maluch, a teraz Syrenka. Tom Hanks dalej angażuje się w pomoc dla szpitala w Bielsku Białej. Słynny aktor postanowił zorganizować następną akcję związaną z polską myślą motoryzacyjną. -Akcja z Syrenką była bardzo fajna i Tom pytał, co dalej. Stwierdził, że trzeba zrobić kolejną akcję, tylko tym razem chce ją sam zorganizować - powiedziała Monika Jaskólska, inicjatorka akcji.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Polak (gość)

    a po co tam serce wielkiej orkiestry??Nie psujcie klimatu....

    01.02.2019 22:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×