Tom Hardy i Gary Oldman w filmie "System (Child 44)" - w kinach od 24 kwietnia [WIDEO]

"System” to trzymający w napięciu, zrealizowany z wielką dbałością o historyczne detale amerykański thriller osadzony w czasach sowieckiej Rosji, państwa rządzonego żelazną ręką przez bezlitosny reżim, który nie oszczędza nikogo.

Multimedia

Stalinowska Rosja. Lew Stiepanowicz Demidow (Tom Hardy) to młody funkcjonariusz Ministerstwa Bezpieczeństwa Państwowego sprawnie pnący się po szczeblach kariery. Jest posłusznym sługą systemu, jednak pewnego dnia jego wiara w ideały Partii zostaje zachwiana. Przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę.

Wyprodukowana przez Ridleya Scotta ekranizacja, wydanej także w Polsce, bestsellerowej powieści "Ofiara 44" Toma Roba Smitha.

CZYTAJ TAKŻE: W ZWIĄZKU RADZIECKIM MORDERCY NIE ISTNIEJĄ. KULISY POWSTAWANIA FILMU "SYSTEM (CHILD44)"

"System (Child 44)" Gatunek: thriller Produkcja: Czechy/USA/Wielka Brytania/Rumunia 2015 Dystrybutor: Monolith Film Obsada: Tom Hardy, Gary Oldman, Noomi Rapace, Joel Kinnaman, Vincent Cassel Premiera: 24 kwietnia 2015

FILM https//youtu.be/Uia6y9SRsj4

Komentarze

Skomentuj
  • Joanna (gość)

    Obejrzałam film dopiero wczoraj. Bardzo dobre kino. Polecam

    21.07.2016 08:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×