tomasz k

Przeczytaj także:

„Rolnik szuka żony 9”. Ten finał przejdzie do historii. Zaręczyny i ślubne plany! Mamy najnowsze zdjęcia z Kazimierza Dolnego

Finał 9. edycji „Rolnik szuka żony” pełen niespodzianek?! Uczestnicy po dwóch miesiącach spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Kto został sam, a kto rzeczywiście znalazł miłość w programie? Finał programu „Rolnik szuka żony” przyniósł zaręczyny! Publikujemy nowe zdjęcia ze spotkania w Kazimierzu Dolnym. Znajdziecie je w galerii.

28.11.2022Rolnik szuka żony

„Rolnik szuka żony 9”. Mateusz Budych staje murem za Martą Manowską! Chodzi o pamiętną rozmowę z ostatniego odcinka

W ostatnim odcinku „Rolnik szuka żony” rozmowa Mateusza z Martą Manowską na temat odrzuconych przez niego kandydatek wywołała istną burzę wśród fanów programu. W najnowszym wywiadzie młody rolnik postanowił skomentować zachowanie prowadzącej show, która zdaniem wielu telewidzów miała bardziej prowadzić „przesłuchanie", aniżeli dialog z Mateuszem.

15.11.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Oto kandydatki i kandydaci do serc uczestników. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"

Za nami odcinek 2. programu "Rolnik szuka żony 9" prowadzonego przez Martę Manowską. To oznacza, że rolnicy i rolniczki przeczytali już wszystkie listy i odbyli pierwsze randki, po których wybrali kandydatów oraz kandydatki na potencjalne żony i mężów! Kim są kandydatki i kandydaci do serc rolników i rolniczek? Sprawdźcie!

02.10.2022Rolnik szuka żony 9

"Rolnik szuka żony 9". Tomek K. pobił rekord Kamili Boś? Marta Manowska przyznaje: "trochę rozbił bank". Co wiemy o Tomaszu K., uczestniku 9. edycji programu?

Już lada moment na antenę wróci jeden z najbardziej lubianych przez widzów programów Telewizji Polskiej - "Rolnik szuka żony"! Gospodyni formatu, Marta Manowska, nie kryje zachwytu jednym z uczestników. Jak sama wyznaje, "trochę rozbił bank" otrzymując rekordową ilość listów! To nie wszystko. Zdradziła również, co o nim myśli! Kim jest Tomek, który zachwycił zarówno damską część widowni, jak i samą gospodynię programu?

07.09.2022Rolnik szuka żony 9

"Rolnik szuka żony 9". Rekord listów Kamili i Stanisława z poprzedniej edycji został pobity? Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy! "Niedługo będziemy się tym chwalić"

Niedawno poznaliśmy finałową piątkę rolników, którzy wezmą udział w 9. edycji programu "Rolnik szuka żony". Po odcinku zerowym "Rolnika" dostali oni od starających się o ich względy kandydatów najwięcej listów. W rozmowie z Telemagazynem, prowadząca show Marta Manowska postanowiła opowiedzieć nieco więcej na temat korespondencji otrzymanej przez bohaterów programu. Okazuje się, że jeden z nich pod tym względem zdeklasował pozostałych rolników. Czy udało mu się pobić rekord z poprzedniej edycji?

30.08.2022Rolnik szuka żony

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×