tomasz kammel

"Cud życia – Koncert Wielkanocny". Tomasz Kammel powitał Jacka Kurskiego i jego żonę podczas koncertu Andrei Bocellego "W pierwszym rzędzie siedzi cud życia"

W święta Wielkanocne Telewizja Polska pokazała koncert zatytułowany "Cud życia Koncert Wielkanocny", w którym wystąpił światowej sławy tenor, Andrea Bocelli. Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. Gospodarz koncertu powitał Jacka Kurskiego i jego żonę Joannę, którzy pod koniec marca zostali rodzicami. To nie spodobało się niektórym widzom.

06.04.2021Cud życia – Koncert Wielkanocny

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel krytykuje na Instagramie nieodpowiedzialne zachowanie ludzi w pandemii! Ma rację?

Wszyscy jesteśmy zmęczeni pandemiczną rzeczywistością i z utęsknieniem czekamy na powrót do normalności. Jak wiadomo, tempo rozwoju pandemii koronawirusa w dużej mierze zależy od zachowania społeczeństwa: zakrywanie ust i nosa, unikanie tłumów, ograniczanie wyjść, zachowywanie dystansu społecznego oraz częste mycie rąk to podstawa w walce z chorobą. Niestety, nie wszyscy stosują się do tych kilku prostych rekomendacji. Tomasz Kammel postanowił stanowczo reagować i opisał przykłady niektórych zachowań na swoim profilu na Instagramie!

27.03.2021Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel odtworzył zdjęcie sprzed 25 lat! Zachwyceni fani komentują: "Czas się zatrzymał"!

Tomasz Kammel zamieścił na swoim profilu na Instagramie kolaż dwóch zdjęć: jedno wykonane 25 lat temu i drugie, będące bardzo udaną próbą odtworzenia go. Na fotografiach znajduje się również przyrodni brat prezentera, Fryderyk. Zdjęcia przedstawiają piękne rodzinne chwile, a fani zwracają uwagę, że Tomasz Kammel niemal się nie zmienił!

23.03.2021Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Izabella Krzan szczerze wyznaje: Jeszcze nie mogę się równać z Marzeną Rogalską, ale mam nadzieję, że widzowie mnie polubią. Jak wspomina swój debiut w "PnŚ"?

Odejście Marzeny Rogalskiej z Telewizji Polskiej dla wszystkich było ogromnym szokiem. Widzowie uwielbiali Marzenę Rogalską, która wraz z Tomaszem Kammelem tworzyła jedną z najbardziej lubianych par w programie "Pytanie na śniadanie". Po odejściu Rogalskiej, u boku Tomka Kammela pojawiła się Izabella Krzan.

28.02.2021Pytanie na śniadanie

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×