tomasz kammel

„Pytanie na śniadanie”. Izabella Krzan zażartowała na wizji z Katarzyny Cichopek. Gwiazda „M jak miłość” się pogniewa?

W programie „Pytanie na śniadanie” występuje niejedno znane nazwisko, a jednymi z najpopularniejszych są Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Izabella Krzan, witająca widzów wraz z Tomaszem Kammelem. Podczas jednego z wydań, Izabella Krzan pozwoliła sobie na żarcik, w którym wspomina gwiazdę „M jak miłość”.

22.12.2022Pytanie na śniadanie

Dorota Gardias prezentuje efekty swojej metamorfozy na uroczystej gali! Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

W poniedziałek 19 grudnia odbyła się gala Marki Roku 2022, na którą tłumnie przybyły najsłynniejsze osobistości polskiego show-biznesu. Jedną z zaproszonych gwiazd na to wydarzenie była Dorota Gardias, która pozując na ściance zaprezentowała efekty swojej niedawnej metamorfozy. Kto się jeszcze pojawił? Publikujemy zdjęcia z wydarzenia.

20.12.2022Gala Marki Roku 2022

„Pytanie na śniadanie”. To może być spory cios dla Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego! Wiadomo, kto poprowadzi koncert na 70-lecie TVP!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od miesięcy są jednym z najbardziej rozpoznawalnych duetów TVP. Byli oni pewniakiem do poprowadzenia zbliżającego się wielkimi krokami koncertu na 70-lecie Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że TVP postanowiło nie angażować zakochanych do udziału w tym przedsięwzięciu. Na kogo się zdecydowano?

10.11.2022Pytanie na śniadanie

Katarzyna Niezgoda komentuje wyznania Tomasza Kammela. "Jestem tym zmęczona"

Katarzyna Niezgoda i Tomasz Kammel przez jakiś czas byli parą, którą śledziły tabuny fotoreporterów. Mimo to, prezenter musiał się mierzyć z zarzutami, jakoby jego relacja była przykrywką, a on sam - homoseksualistą. Ostatnie wyznanie gwiazdora TVP ponownie wywołało dyskusję o jego preferencjach. Jeden z tabloidów skontaktował się z byłą partnerką Katarzyną Niezgodą, która odniosła się do publikowanych rewelacji.

16.09.2022Pytanie na śniadanie

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Sopocie. Katarzyna Cichopek i Małgorzata Opczowska olśniły na scenie. Tak świętowano 20-lecie "Pytania na śniadanie"

20-lecie "Pytania na śniadanie" uczczono podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki. Wielki koncert odbył się w sopockiej Operze Leśnej. Na scenie pojawiła się plejada gwiazd, w tym prowadzący kultowego formatu: Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski, Tomasz Kammel, Ida Nowakowska i nie tylko. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

27.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Łukasz Nowicki wskoczył do wody i się zaczęło. "Pytanie na śniadanie" z pompą świętuje 20-lecie w Sopocie! Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska, Aleksander Sikora, Izabella Krzan

"Pytanie na śniadanie" kończy okrągłe 20 lat. Z tej okazji na widzów i sympatyków porannego programu telewizyjnej Dwójki czeka moc atrakcji. Wśród nich: specjalne, urodzinowe wydania programu w Warszawie i Sopocie oraz wielki jubileuszowy koncert w Operze Leśnej. A to wszystko w weekend 27 i 28 sierpnia. Zobaczcie, jak gospodarze "Pytania na śniadania" pozowali do zdjęć nad morzem.

27.08.2022TVP

"Pytanie na śniadanie". Ida Nowakowska zachwyciła synkiem na planie 20-lecia programu! Jak wypadły Katarzyna Cichopek, Izabella Krzan i inne gwiazdy śniadaniówki?

Kolorowe stroje, rozkloszowane spódnice, młodzieńcze stylizacje… Tak gwiazdy „Pytania na śniadanie” prezentowały się na planie spotu okazji 20-lecia najpopularniejszego programu śniadaniowego w Polsce. Premiera klipu będzie miała miejsce 25 sierpnia. Oczywiście w „Pytaniu na śniadanie”. Tymczasem już dziś prezentujemy zdjęcia z planu!

24.08.2022Pytanie na śniadanie

Katarzyna Niezgoda jest zaręczona! Zobaczcie, jak przez lata zmieniała się była partnerka Tomasza Kammela

Katarzyna Niezgoda - jeszcze kilka lat temu to imię i nazwisko było na okładach każdej gazety plotkarskiej w Polsce. Wszystko za sprawą związku z gwiazdorem TVP, Tomaszem Kammelem. Ta relacja była szeroko komentowana, jednak finalnie nie przetrwała, a Katarzyna Niezgoda zniknęła z mediów. Teraz jednak ponownie pojawiła się na salonach, gdzie przy okazji wyznała, że jest zaręczona!

23.08.2022Gra w ludzi

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×