Tomasz Karolak miał problemy z komornikiem

W serialu "BarON24" aktor gra właściciela stacji benzynowej, którego ściga komornik. Karolak zna te problemy z własnego doświadczenia, bo jako właściciel teatru IMKA przeżywał te same kłopoty.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ KAROLAK: CIĘŻKO PROACOWAŁEM ZA 540 ZŁOTYCH MIESIĘCZNIE TOMASZ KAROLAK: JA ZARABIAM, VIOLA WYCHOWUJE DZIECI

- Każdy miał komornika w swoim życiu. Ja też miałem, nigdy tego nie ukrywałem. To są sytuacje straszne, tym bardziej, że teraz komornicy są drapieżni. Trzeba podejść do tego spokojnie, nie wpadać w panikę i próbować się z nim dogadać. Ostatnio miałem taką sytuację, już jako aktor znany z telewizji, musiałem się spotkać z komornikiem. On natychmiast zaczął mi pokazywać, że może mnie wdeptać w ziemię. A był megaworem, miał zakręcone buty do góry i koszulę nie z bawełny. Próbował mi pokazać, że on ma władzę - przyznał Tomasz Karolak z rozmowie z "Super Expressem".

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ KAROLAK GROZI PROWADZĄCEMU "MAGIEL TOWARZYSKI" CZY TOMASZ KAROLAK CZUJE SIĘ CELEBRYTĄ? [WIDEO]

Jednak nie wszyscy ludzie są tacy sami, i dotyczy to także komorników.

- Spotkałem też na swojej drodze dobrego komornika. Faceta, który naprawdę pomaga ludziom. Niektórzy rozumieją sytuację ludzi, która nie jest zbyt wesoła finansowo - zapewnił gazetę aktor.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×