tomasz karolak

"39 i pół tygodnia". Tomasz Karolak na planie nowych odcinków! Darek dowie się, że wkrótce umrze! Jak zareaguje?

Trwają zdjęcia do serialu "39 i pół tygodnia". W roli głównej Tomasz Karolak. Tym razem Darek zatrzyma się na największym życiowym zakręcie. Diagnoza, która zwaliłaby z nóg każdego wesołka, nie pozostawi złudzeń – na rozliczenie się ze swoimi doczesnymi sprawami Darkowi zostało tylko 39 i pół tygodnia życia! To mało, dużo, czy w sam raz? Szykuje się czarna komedia jakiej jeszcze nie było!

04.04.201939 i pół tygodnia

"39 i pół". Kontynuacja kultowego serialu z Tomaszem Karolakiem jesienią w TVN! Edward Miszczak: "Od lat nie widziałem Karolaka w takiej formie, pobeczałem się trochę na niektórych scenach"

Telewizji TVN kontynuuje politykę reaktywacji swoich największych hitów. Po nowej wersji serialu "Odwróceni" oraz programie "Big Brother" nadszedł czas na wielki powrót kultowego serialu z Tomaszek Karolakiem w roli głównej - "39 i pół"! Co o powrocie produkcji powiedział nam dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak? Sprawdźcie!

01.04.201939 i pół

"Planeta Singli 2" [RECENZJA]. Skok na kasę czy udana komedia romantyczna? Czy Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha wciąż wzruszają i śmieszą?

Hajs się musi zgadzać, wiadomo. „Planeta Singli” była jednym z największych kinowych hitów 2016 roku, więc nic dziwnego, że producenci pokusili się o kontynuację. Nie zabija się kury znoszącej złote jaja. Czy to oznacza, że „Planeta Singli 2” to jedynie produkt, który powstał, aby uszczuplić portfele Polaków? Sprawdziliśmy! Oto recenzja "Planety Singli 2".

09.11.2018Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×