Tomasz Kot chce "Żyć nie umierać" [ZDJĘCIA]

Tomasz Kot zalicza kolejną filmową metamorfozę. Po demonicznym żołnierzu w "Fotografie" Waldemara Krzystka, profesorze Relidze w "Bogach" Łukasza Palkowskiego oraz właścicielu największej wytwórni kaset w "Disco Polo" Macieja Bochniaka, czas na kolejną - zupełnie inną - kreację! Wzruszające "Żyć nie umierać" trafi na ekrany 28 sierpnia.

Multimedia

Co byś zrobił, gdybyś nagle dowiedział się, że zostały ci 3 miesiące życia? – to pytanie, z którym musi zmierzyć się główny bohater filmu Macieja Migasa ("Oda do radości") – Bartek. W postać tę, bardzo luźno inspirowaną osobą aktora Tadeusza Szymkowa ("Psy", "Kroll", "Ekstradycja 3"), brawurowo wcielił się Tomasz Kot, laureat Orła i Złotych Lwów za najlepszą pierwszoplanową rolę męską w filmie "Bogowie". Autorem scenariusza jest Cezary Harasimowicz, uhonorowany Złotymi Lwami za scenariusz do filmu "Bandyta", a prywatnie przyjaciel Tadeusza Szymkowa. Film "Żyć nie umierać" wejdzie na ekrany 28 sierpnia.

Bartek (Tomasz Kot, zaskakujący kolejną transformacją), niegdyś wzięty aktor, teraz zabawiacz publiczności w popularnym telewizyjnym show, dowiaduje się, że jest nieuleczalnie chory. Według lekarza zostały mu zaledwie trzy miesiące życia. Bartek postanawia maksymalnie wykorzystać ten czas, uporządkować swoje sprawy, naprawić błędy życiowe i pogodzić się z ukochaną córką. Wierzy, że nie ma takiej sytuacji, z której nie byłoby jakiegoś wyjścia i – zaskakując najbliższych pogodą ducha i poczuciem humoru – stara się zmienić bieg losu i przekonać Najwyższego Scenarzystę, aby jego historia zakończyła się happy endem.

Reżyser Maciej Migas tak mówi o swoim dziele: - Chciałem stworzyć film z pasją i energią, pełen humoru i wdzięku. Film, który w lekki sposób przekazuje opowieść o wielkiej sile. Opowieść wzbudzającą emocje, poruszającą, ale przede wszystkim dającą pozytywną energię do życia. Wierzę, że widzowie potrzebują takich właśnie historii.

W filmie pojawią się m.in. Tomasz Kot, Janusz Chabior, Jacek Braciak, Ireneusz Czop, Adam Woronowicz, Andrzej Konopka, Marta Malikowska, Paulina Gałązka, Michalina Olszańska, Robert Wabich, Agnieszka Wosińska, Jacek Beler oraz Klara Bielawka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×