tomasz kot

"Niania". Porzucił ją zimny drań, a ona skradła nasze serca! Tak zaczęła się historia Frani Maj. Publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

Genialna obsada, dużo humoru i prawie trzysta epizodycznych ról, w wykonaniu największych gwiazd polskiego show-biznesu. To właśnie stało za fenomenem serialu "Niania". Tak jak oryginał, tak i nasza wersja spotkała się z ogromnym uwielbieniem fanów, którzy do dzisiaj oglądają powtórki i cicho liczą, że może kiedyś Frania Maj powróci na ekrany!

16.11.2022Niania

Polscy aktorzy w zagranicznych produkcjach. Marcin Dorociński zachwycił w "Gambicie królowej", teraz zagra w "Mission: Impossible". Polacy robią kariery na całym świecie!

Polscy aktorzy robią kariery na całym świecie! Marcin Dorociński był fenomenalny w "Gambicie królowej", a niedawno wyszło na jaw, że wystąpi w dwóch częściach kultowej serii "Mission: Impossible". Również Piotr Adamczyk, Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz robią międzynarodową karierę! Kto jeszcze? Poznaj polskich aktorów i aktorki, których talent został dostrzeżony przez twórców na całym świecie.

25.10.2022Ranking

"Apokawixa". Michał Wiśniewski z żoną, Cezary Pazura, Sebastian Fabijański, Tomasz Kot i inne gwiazdy na premierze głośnego filmu. Publikujemy zdjęcia z wydarzenia

6 października 2022 roku odbyła się premiera długo wyczekiwanego filmu "Apokawixa" w reżyserii Xawerego Żuławskiego. Na wydarzenie tłumnie przybyły znane osobistości z Michałem i Polą Wiśniewskimi, Tomaszem Kotem, Sebastianem Fabijańskim i innymi. Sprawdźcie, jak zaprezentowali się na premierze w warszawskim kinie Helios.

06.10.2022Apokawixa

"Akademia Pana Kleksa". Ada zamiast Adasia Niezgódki. Co jeszcze zaskoczy nas w nowej ekranizacji kultowej historii?

Uwielbiana "Akademia Pana Kleksa" powraca w nowej odsłonie. Jeszcze w tym roku ruszą zdjęcia do nowej ekranizacji książki Jana Brzechwy. Niedawno poznaliśmy więcej szczegółów związanych z produkcją, a w tym odtwórców głównych ról. Jak się okazało, główny bohater, czyli Adaś Niezgódka, w filmie Macieja Kawulskiego będzie Adą.

02.06.2022Akademia Pana Kleksa

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×