tomasz kot

Polscy aktorzy w zagranicznych serialach Netflix, HBO, Amazon i nie tylko! Kto ma szansę na karierę za granicą?

Polskie kino przeżywa prawdziwy renesans. To również wyjątkowy czas dla polskich aktorów. Już wcześniej zdarzało się, że nasi rodacy błyszczeli w zagranicznych produkcjach, ale nie na skalę, z którą mamy do czynienia teraz. Tomasz Kot, Joanna Kulig czy Zofia Wichłacz to polscy aktorzy, których możemy w zagranicznych serialach. Kto jeszcze? Zobacz galerię!

08.11.2019Ranking

"World on fire". Tomasz Kot o serialu "Świat w ogniu: Początki" i karierze za granicą: Takich zabawek u nas nie mają! [WYWIAD]

"Zimna Wojna" była przepustką do międzynarodowej kariery dla Tomasza Kota. Już w listopadzie polskiego aktora będziemy mogli oglądać w nowym serialu BBC pt. "Świat w ogniu: Początki". Tomasz Kot zagra też główną rolę w powstającym filmie biograficznym o Nikoli Tesli. Aktor opowiedział nam również o nowej produkcji hiszpańskiego reżysera Kike Maíllo, w której wystąpi. Czy perspektywa międzynarodowej kariery bardziej go peszy, czy jednak motywuje i uskrzydla? Wywiad z Tomaszem Kotem znajdziesz poniżej!

01.11.2019Wywiad

"(Nie)znajomi". Tomasz Kot i Kasia Smutniak zdradzają jak bardzo nowy film różni się od "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"!

We wtorek 24 września w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu "(Nie)znajomi", który wchodzi na ekrany kin już w najbliższy piątek, 27 września. Byliśmy tam z kamerą i porozmawialiśmy z gwiazdami produkcji. Tomasz Kot i Kasia Smutniak zdradzili nam, jak bardzo "(Nie)znajomi" różnią się od "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"!

25.09.2019(Nie)znajomi

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×