"Tomasz Lis na żywo" na początku przyszłego roku zniknie z TVP2

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, publicystyczny program Tomasza Lisa pt. "Tomasz Lis na żywo" będzie emitowany na antenie TVP2 tylko do końca stycznia 2016 roku.

Multimedia

Kontrakt firmy produkującej "Tomasz Lis na żywo" z TVP wygasa wraz z końcem stycznia i nie zostanie przedłużony. Jak zapowiada prezes Telewizji Polskiej, Janusz Daszczyński, na miejsce programu Tomasza Lisa pojawi się nowa audycja publicystyczna, która jednak najprawdopodobniej będzie emitowana na TVP1. Ta zmiana antenowa jest podyktowana chęcią sprofilowania anten TVP, gdzie miejsce na dyskusje polityczne znajduje się właśnie na "Jedynce".

Daszczyński jednocześnie zaprzeczył, iż z nowym programem w jakikolwiek sposób będzie związany Kamil Durczok, o czym spekulowały niektóre media.

Nigdy mi to nie przyszło do głowy - krótko ucina spekulacje prezes TVP.

Warto dodać, że Telewizja Polska nie przedłuży kontraktu także z Janem Pospieszalskim, prowadzącym w TVP Info audycję "Jan Pospieszalski. Bliżej".

Komentarze

Skomentuj
  • agata (gość)

    Lubie te normalne programy Tomka Lisa i nie lubie tych konserwow, co niszcza wszystko najlepsze i najciekawsze !!!

    05.02.2016 08:26
  • Gość (gość)

    Ludzie powariowaliście, mieliśmy demokrację a teraz powracamy do dyktatury i komuny.

    26.01.2016 15:20
  • g (gość)

    Ludzie, nie chodzi o program, tylko kto go prowadzi, komunistyczna szuja, debile, kurwa, nic nie rozumiecie??? frajerzy on za 1 taki program brał 70 tys. na swieczniku był tyle lat, zydo-komuna won wreszcie... Nadal nic w tych powskich mózgach, NIC??????

    11.01.2016 22:49
  • po (gość)

    rzeplinski ty na emeryture da gadzina lisienko miał już zniknąć z tvp a znow go widze

    11.01.2016 21:57
  • Erni (gość)

    Lis to pachołek PO,goście występujący w tym programie są tylko i wyłącznie po to by gnoic PIS,żal mi ich wszystkich,oni sie boją że odciagaja ich od koryta a jest tych zlodzieji paredziesiat tyś.plus ich rodziny, już nie będzie lisek chytrusek brał kasę z tvp..

    04.01.2016 22:37
  • Krzysztof Wrona (gość)

    Nareszcie koniec tuby propagandowej PO za publiczne pieniądze i to ogromne pieniądze. Wczesniej dawało sie to oglądać , ale od jakiegoś czasu jest to tak smętne i niestrawne , ze powinno być zdjęte od zaraz.

    30.12.2015 01:18
  • piotr (gość)

    Dawniej oglądałem program Tomasza Lisa z wielką chęcią lecz teraz zauważyłem że jest bardzo stronniczy mam na myśli,że jest za PO.Program na bardzo niskim poziomie

    29.12.2015 01:28
  • Gość 999 (gość)

    Przecież nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Nikt nikomu na siłę nie włącza Tv?. A poza tym jak mozna nie lubić tego czego się nie ogląda?

    28.12.2015 22:58
  • skrzywdzony_lis (gość)

    I będę się wydzierał na barykadach razem z tą całą paraolimpiadą zaKODowanych ludzi, dopóki znów nie będę zgarniał po 92 tys. za odcinek.

    W donoszeniu Niemcom też jestem dobry, google: "Tomasz Lis skarży się w niemieckiej telewizji" "PodziemnaTV czym jest KOD"

    24.12.2015 23:05
  • Jerzy (gość)

    To nagraj se lisa na dysk zewnętrzny albo "wideło" i puszczaj te głupoty na okrągło! Nikt ci nie każe oglądać, a tym bardziej odmawiać różańca

    24.12.2015 13:02
  • Mila (gość)

    Szkoda, bardzo lubie ten program, teraz bedzie pewnie odmawianie rozanca albo tym podobne !!!!! Skandal - Polacy bedziecie jeszcze plakac - teraz bedzie gorzej jak za komuny-zasmakowaliscie wolnosci a teraz koniec !!!!!

    23.12.2015 23:54
  • super (gość)

    Propaganda komunistyczna nic więcej. Żenada . AK wiedziało co by z tym kolaborantem zrobić

    21.12.2015 22:33
  • Lis i Ryś (gość)

    Program nędzny za wielkie pieniądze. Czemu tak płacą mu? W czym jest tak dobry? W jąkaniu się?

    21.12.2015 18:17
  • mariola (gość)

    BARZO DOBRZE Propagandowy program wychwalajacy PO pod niebiosa, juz niedlugo dobiora sie do wszystkich zlodzieji z PO PSL

    18.12.2015 19:51
  • Dorota (gość)

    Program Pana Lisa jest nudny. Bardzo lubie oglądac programy publicystyczne jak występują różni ludzie, ale ten przez to ze zaprasza takich gości którym sam potakuje jest po prostu nudny. Pospieszalskiego jest mi bardzo żal. mam nadzieję że gdzieś wróci. Liska przytulą pewnie inni POwcy itd, mam nadzieję, że nie Polsat...

    14.12.2015 23:21
  • do sary (gość)

    Jąszy??? Litości! Polecam słownik języka polskiego i dopiero pisz, byle po polsku.

    14.12.2015 23:10
  • ola (gość)

    Nie lubie lisa

    14.12.2015 22:50
  • Janek (gość)

    Widać że PIS działa - Koniec wolności słowa w Polsce !

    08.12.2015 16:35
  • sara (gość)

    Lisa naprawdę nikt już nie chce oglądać,więc niech nie histeryzuje i nie jąszy

    08.12.2015 13:39
  • Zosia (gość)

    Bardzo mi żal. To są najlepsze programy poruszajace aktualne problemy.

    24.11.2015 21:53
NowszeStarsze