Tomasz Lis pozywa braci Karnowskich za okładkę "wSieci"

Kontrowersyjna okładka tygodnika "wSieci" z Tomaszem Lisem jako esesmanem stanie się przedmiotem rozprawy sądowej.

Multimedia

W październiku na okładce "wSieci" znalazło się zdjęcie Tomasza Lisa w mundurze oficera SS, trzymającego w ręku zakrwawiony różaniec. Fotomontażowi towarzyszył tytuł "Prawie jak Goebbels". Lis postanowił skierować sprawę do sądu, choć wcześniej się wahał.

CZYTAJ TAKŻE: TOMASZ LIS NIE BĘDZIE UKARANY "TOMASZ LIS NA ŻYWO" TRACI WIDZÓW

*"Miałem pewne wątpliwości dotyczące wszczynania procesu, ale wynikały one wyłącznie z organicznej niechęci do spotykania się w jakimkolwiek miejscu z odrażającymi typami jakimi są bracia Karnowscy.

Wątpliwości jednak wyparowały, gdy kilka tygodni temu opublikowali informację, że Andrzej Turski, który był ciężko chory, według nich wystąpił na wizji pijany, a potem nie tylko nie przeprosili, ale w wybitnie cynicznym, pełnym hipokryzji tekście napisali, że nie dadzą się wciągnąć w polemiki w tej sprawie. To był akt najbardziej ohydnego medialnego bandytyzmu, jaki kiedykolwiek widziałem. Uznaję, że z takim bandytyzmem trzeba wszystkimi możliwymi środkami walczyć, bo inaczej pozwoli się na to, by bandytyzm stał się normą"* - napisał Lis na blogu.

Redaktor naczelny "Newsweeka" domaga się przeprosin oraz 250.000 złotych odszkodowania. Te pieniądze Tomasz Lis zamierza przekazać na Caritas Polska.

Komentarze

Skomentuj
  • Lis (gość)

    jak zwykle ... odrzążjący. Czy wykorzystuje śmierć człowieka, źeby sądzić się o 250 000 ?

    04.01.2014 19:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×