Tomasz Lis trafił do szpitala! Stan dziennikarza jest ciężki!

Jak informuje "Twój Kurier Olsztyński", Tomasz Lis trafił do szpitala. Znany dziennikarz przebywa na oddziale intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, gdzie przejdzie operację.

Multimedia

Dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z lekarzami Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie, którzy powiedzieli:

Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie.

Tomasz Lis wkrótce odejdzie z TVPZobacz więcej

W tym momencie wiadomo jedynie, że Tomasz Lis udał się do Olsztyna, aby przeprowadzić rozmowę z sędzią Pawłem Juszczyszynem. Według relacji mediów, dzisiaj dziennikarz źle się poczuł, po czym trafił do szpitala, gdzie obecnie czeka na operację. Stan Tomasza Lisa określa się jako ciężki.

Tomasz Lis ma 53 lata i od 2012 roku jest redaktorem naczelnym tygodnika "Newsweek Polska". W przeszłości był dziennikarzem i publicystą Telewizji Polskiej, TVN, "Wprost", "Gazety Wyborczej" oraz "Polski The Times".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Jordan (gość)

    Powrotu do zdrowia i na łamy prasy. Niecierpliwie czekamy

    14.12.2019 12:48
  • Gosia (gość)

    Panie Tomaszu życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Jeszcze dużo przed Panem. Pozdrawiam

    14.12.2019 01:34
  • Nina (gość)

    Ireno kim jestem,to jestem ale logicznie myślę i samodzielnie a nie przy pomocy TVPKura.

    12.12.2019 18:39
  • Irena. (gość)

    Pani Nino musi pani wrócić do szkoły podstawowej i nauczyć się ortografii.A może jest pani dyslektyczka?

    12.12.2019 17:00
  • Nina (gość)

    Panie Tomku zdrowia miernoctwo nawet nie potrafi bezbłędnie pisać,to pospołstwo kaczyńsjkiego i pozostałych ogryzków.

    12.12.2019 16:49
  • Sara do Rzadowy klamca (gość)

    Lis myslal ze mu wszystko wolno .Lis Kaczynskiemu to moze nogi myc jakby Kaczynski pozwolil mu sie dotknoc.

    12.12.2019 16:02
  • leo (gość)

    kara boska nadchodzi niespodziewanie, tez na zaprzancow i lewakow!

    12.12.2019 11:41
  • Elzbieta (gość)

    Zycze zdrowia

    12.12.2019 09:59
  • Rządowy kłamca (gość)

    Wielki człowiek, nie to co te kaczynskie, banasie, macierewicze,Pękalski,

    12.12.2019 08:31
  • anna 2000 (gość)

    Zycze Panu zdrowia i szczescia panie Tomaszu pomimo wszystko!

    12.12.2019 05:51
  • Aleksander (gość)

    Politycznie Tomasz Lis jest na antypodach moich poglądów, ale w tej sytuacji jest dla mnie po prostu człowiekiem, nie wrogiem, dlatego modlę się dla niego o powrót do zdrowia.

    12.12.2019 01:05
  • Anna wolanin (gość)

    Panie Tomku życzę powrotu do zdrowia trzymam kciuki mam męża chorego na raka złośliwego w przełyku i jak jest mi bardzo przykro że tak młodzi odchodzą

    11.12.2019 23:15
  • Anna (gość)

    wolanin 😍

    11.12.2019 23:14
  • Anna wolanin (gość)

    Panie Tomku życzę powrotu do zdrowia trzymam kciuki mam męża chorego na raka złośliwego w przełyku i jak jest mi bardzo przykro że tak młodzi odchodzą

    11.12.2019 23:13
  • As_ (gość)

    Tomku życzę Ci dużo zdrowia....

    11.12.2019 22:42
  • JOLKA (gość)

    ŻYCZĘ PANY DUŻO ZDROWIA , MIMO ŻE PAN NIE JEST ZMOIM FAWORYTEM , ALE JEST PAN CZŁOWIEKIEM , LUDZIE OPAMIĘTAJCIE SIĘ Z TĄ NIENAWIŚCIĄ - NIE NALERZĘ DO PISU , ZAPEWNIAM .

    11.12.2019 22:34
  • Ewa (gość)

    Ludzie nie macie serca. Chamstwo aż wam się z butów wylewa. Święta idą, opanujcie swoje języki. Panie Tomku zdrowia życzę.

    11.12.2019 22:29
  • Matka Polka (gość)

    Może od tych szczepionek ,ktore tak propaguje.

    11.12.2019 21:34
  • Ella (gość)

    Szanuje Tomka Lisa,szybkiego powrotu do zdrowia Ludzie troche kultury, jestescie wierzacy¿???????????¿

    11.12.2019 21:16
  • Kotka (gość)

    Ha ha