tomasz mandes

„Malanowski i Partnerzy”. Co dziś słychać u detektywów Bronisława Malanowskiego? Tak wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego

„Malanowski i Partnerzy” to serial, który choć zakończono w 2016 r., niezmiennie przyciąga przed odbiorniki miliony widzów. Nic dziwnego - to po dziś dzień jeden z najpopularniejszych seriali detektywistycznych! Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają i co robią odtwórcy ról serialowych detektywów. Okazuje się, że cześć z nich świetnie sobie radzi, a ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód.

23.11.2022Malanowski i Partnerzy

"365 dni: Ten dzień" [RECENZJA]. Stosunek goni stosunek i stosunkiem pogania. Film na podstawie powieści Blanki Lipińskiej podbija Netflix

Od premiery filmu "365 dni" minęły dwa lata i wciąż zadziwia mnie skala fenomenu tej produkcji. Wystarczyło, że film pojawił się na Netflix i w jednym momencie stał się w najgłośniejszym polskim filmem na świecie w ostatnich latach. Czy nam się to podoba, czy nie, to fakt, któremu nie zaprzeczymy. Teraz jego drogą ma szansę iść kontynuacja pt. "365 dni: Ten dzień". Sprawdźcie naszą recenzję.

29.04.2022Recenzja

"365 dni" [RECENZJA]. Wielki wytrysk filmowej nudy. Więcej seksu niż w "50 twarzach Greya"? [18+]

Pamiętam, gdy do kin wchodził "Botoks" Patryka Vegi. Wówczas byłem jedną z osób, która grzmiała, że to zwyczajnie szkodliwy film, który może narobić więcej złego niż dobrego. I chociaż "365 dni" tematycznie znajduje się kompletnie na innej orbicie, to produkcja oparta na bestsellerach Blanki Lipińskiej ma podobny kaliber szkodliwości. W istocie to bardzo smutny film.

07.02.2020Recenzja

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×