tomasz oświeciński

Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd 2022. Karol Strasburger, Tomasz Oświeciński, Emilia Krakowska i wielu innych. Zobacz, kto jeszcze pojawił się w Zakrzowie

Profesjonalizm, doborowe towarzystwo i walka o tytuł najlepszych jeźdźców - te trzy elementy łączą w sobie Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd. Już po raz XXIV artyści przyjechali do Zakrzowa, by przez dwa dni wziąć udział w całej masie atrakcji, m.in. w: spektaklu "Nerwica natręctw", pokazach mody jeździeckiej, Blanka Satora Horse Show oraz innych występach artystycznych.

28.08.2022Jeździeckie Mistrzostwa Gwiazd

"Pierwsza miłość". Tomasz Oświeciński pokazał, jak się urządził w nowym domu. Królewskie łoże i sztuka nowoczesna i nie tylko. Te wnętrza robią wrażenie!

Jakiś czas temu Tomasz Oświeciński skupiał się na zbudowaniu i wykończeniu nowego domu pod Warszawą. Rodzina aktora znanego m.in. z filmów Patryka Vegi skończyła już dekorować wnętrza, a sam Tomasz postanowił się w końcu pochwalić, jak wygląda jego nowa posiadłość. Wnętrza robią imponujące wrażenie!

12.07.2022Pierwsza miłość

"M jak miłość". Nowe twarze w serialu. Kto zastąpi Barbarę Kurdej-Szatan, Olgę Szomańską i Tomasza Oświecińskiego? Jak wpłyną na losy innych bohaterów?

Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński, czyli serialowi Marzenka i Andrzejek nie grają już w "M jak miłość". Zgodnie z decyzją scenarzystów ich postacie zginęły w wypadku samochodowym. Wcześniej z produkcją rozstała się Barbara Kurdej-Szatan. W "M jak miłość" pojawią się jednak nowi bohaterowie. Kim będą i kto wcieli się w ich rolę?

09.12.2021M jak miłość

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×