Tomasz Raczek z urlopu trafił do szpitala! Co się stało?

Tomasz Raczek liczył na sielskie wakacje, a zamiast tego musiał walczyć o życie. Teraz szczerze opowiada o pomocy ze strony ratowników oraz opiece lekarzy. Co stało się słynnemu krytykowi filmowemu?

Multimedia

Tomasz Raczek chciał spędzić wakacje nad morzem, z dala od tłoku i pośpiechu. Niestety, beztroski wypoczynek miał dramatyczny finał - znany krytyk filmowy znalazł się w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia.

Dawid Podsiadło, Krzysztof Zalewski i Kortez w hołdzie Korze! Fani byli zachwyceni! [WIDEO]Zobacz więcej

Byłem sam w maleńkiej miejscowości nad morzem, gdy okazało się, że pilnie potrzebna jest pomoc. Wszystko zadziałało: tel. 112 sprawił, że w ciągu 15 minut pojawiła się karetka, a panowie ratownicy nie tylko od razu mnie ratowali, ale także pomogli mi zabezpieczyć dom - napisał Raczek w mediach społecznościowych.

Szybko okazało się, że krytyk, a zarazem prezenter telewizyjny wymaga operacji. To wiązało się ze zmianą szpitala i wykonaniem wielu badań. Leżąc w szpitalu przez następnych 10 dni obserwowałem, jak niewyobrażalnie ciężka to praca. Z całą pokorą i wdzięcznością dziękuję za to, że w sytuacji zagrożenia poczułem się bezpiecznie w moim kraju - skomentował swoje doświadczenia Raczek.

Na szczęście krytykowi już nic nie zagraża. Życzymy szybkiego powrotu do pełni zdrowia!

Zobacz galerię

Kora we wspomnieniach Tomasza Raczka, Mariusza Szczygła i Olgi Tokarczuk

Komentarze

Skomentuj
  • Inez (gość)

    A co się stało?

    01.09.2018 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×