Tomasz Sekielski zapowiada film o Janie Pawle II. Będzie to trzecia część dokumentu o pedofilii w Kościele katolickim!

Powstanie trzecia część filmu dokumentalnego braci Sekielskich o pedofilii w Kościele. Bohaterem kolejnej odsłony będzie Jan Paweł II. Co święty Kościoła katolickiego wiedział o przestępstwach seksualnych, których dopuszczali się duchowni w trakcie jego pontyfikatu? Na te i inne pytania spróbują odpowiedzieć bracia Sekielscy w trzecim filmie.

Multimedia

Jan Paweł II bohaterem trzeciego filmu braci Sekielskich!

Już 16 maja br. odbędzie się premiera wyczekiwanej kontynuacji głośnego filmu o pedofilii w Kościele katolickim bracia Sekielskich. "Zabawa w chowanego" nie będzie jednak zwieńczeniem dokumentalnej serii. Bracia Sekielscy planują jeszcze trzecią część, w której skupią się na postaci papieża Jana Pawła II.

Będziemy robić film o Janie Pawle II. Będzie trzecia część, w której postaramy się znaleźć odpowiedzi na pytania: co wiedział, czego nie wiedział, co robił, czego nie robił Jan Paweł II, jeśli chodzi o walkę z przestępstwami seksualnymi, których dopuszczali się duchowni w trakcie jego pontyfikatu — przekazał w rozmowie z Radiem Zet Tomasz Sekielski.

Zwiastun nowego filmu braci Sekielskich już w sieci. Internauci poruszeni! "Trudno powstrzymać łzy"Zobacz więcej

Dziennikarz zapowiedział, że zdjęcia do produkcji w dużej mierze będą kręcone za granicą. -Będziemy dużo jeździć po świecie, mamy długą listę rozmówców - dodał Sekielski.

Zobacz galerię

Źródło: TVN24/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • filo (gość)

    Oglądaj 365 dni oraz inne hity kinowe w domu!

    filmvod.pl

    Świetna wyszukiwarka filmów oraz seriali online. Nie przegap dzisiejszego hity oglądaj online Na komputerze czy tablecie!

    24.05.2020 09:03
  • Zombi (gość)

    Niech on od Jana Pawła się od..............i ,

    23.05.2020 12:21
  • Tomasz (gość)

    Jutro w telewizji wyemituje film o pedofilii wśród celebrytow. Warto obejrzeć. Bo wmawia się na sile że to tylko problem duchownych. A celebryci to lepsza kasta jak sędziowie. Im wszystko wolno. Panowie sekielscy tacy uczciwi tak im o dobro dzieci chodzi? To dlaczego problem ukazują tylko w jednej grupie skoro dobrze wiedzą ze ten problem istnieje również gdzie indziej.

    19.05.2020 22:23
  • Kamil (gość)

    I bardzo dobrze !!! Mowicie co mogl zrobic? Wszystko !!’ Byl papiezem a swoich kumpli pedo przenosil po parafkach, przeczytajcie sobie co to jest crimen solicytation, dokument ktory jest w posiadanu watykanu, a ktory nakazuje wszystkie przestepstwa seksualne ukrywac i karol o tym wiedzial. Co zrobil??? Nic. Takze tyle w temacie

    19.05.2020 12:32
  • Pit (gość)

    No niestety nasz papież był takim samym zwykłym człowiekiem jak my wszyscy. Jeśli miał coś na sumieniu to trzeba o tym powiedzieć!

    18.05.2020 07:59
  • Ginx (gość)

    Nie no serio masakra co za świry tych siekielskich powinni do wariatkowa zamknąć... Cwaniaki chca być sławni poprzez pedofilię,to niech nakręca o policjantach aktorów, polityków gdzie tam pedofili jest bardzo dużo? żeby swojego rodaka papieża zmieszać z błotem bo co on mógł zrobić z pedofilią Jan Paweł II tyle lat nie żyje a te gnoje chcą zarabiać poprzez zmieszanie naszego ojca świętego żeby ich piekło pochłonęło...

    17.05.2020 14:03
  • Jezus (gość)

    Skoro bog nas wszystkich slyszy i widzi rozumie to po co mi klecha jako tlumacz ? Gdyby wiara obojetnie w kogo zostawala nasza prywatnoscia i wylacznie w domu to napewno bylo by 70 % przemocy mniej na swiecie

    16.05.2020 21:05
  • Dan (gość)

    ty marek 55 jak by ci klecha czy inny zbok dzieciaka gwalcil to bys mu swoja dupe jeszcze nadstawil... pewnie sam jestes dzieciojebca

    16.05.2020 20:07
  • Marek55 (gość)

    Chyba sami sa pedalami I pedofilami I tak wygladaja. To odwracanie uwagi od pedofilii wsrod celebrytow.

    16.05.2020 14:37
  • Gość w gościach (gość)

    Jeżeli ktoś to lubi, to jak widać nawet filmy robi,nie ma co się denerwować, już dawno stwierdzili ze kościół om przeszkadza,a co z rodzinami? Ilu ojców grali swoje dzieci?? Następny atak będzie na rodziny.gdy juz wszystko będzie brudne i ohydne, geje i jak tam mówią lesbijki będą tworzyć związki,jedyne i nikogo nie krzywdzące, od początku będzie w owiane dziecku ze to jest taka normalność, obrzydliwe ale ku temu dążą.

    16.05.2020 13:46
  • Gość (gość)

    Uważam,że bardzo dobrze, że temat jest nagłaśniany, a Panowie Sekielscy nie boją się dobitnie tego pokazywać. Ksiądz jest przedstawicielem Boga na Ziemi i niewielu jest takich, którzy czynią to godnie. Młodzi już się odwracają od Kościoła. I jeszcze Rydzyk co ciągle żebra o kasę, a emeryci nie dość, że głodowe emerytury to jeszcze pasożytowi ślą. Pedofilia i kasa- tym stał się teraz Kościół, a cierpią na tym Ci którzy naprawdę są tam z powołania i wkładają w to całe serce.

    16.05.2020 13:14
  • Magdalena (gość)

    Sądzę że to tylko nagonka na kościół.

    16.05.2020 12:48
  • Jurecki (gość)

    To bardzo dobry pomysł. Oni wszyscy jebali aż do upadłego te dzieci . Gdzie wy głupia hołoto macie oczy ? Sam film ,, Tylko nie mów nikomu" pokazał każdemu A wy dalej swoje mohery głupie . JP2 też święty nie był a został przez za kasę pewnie. Może zrobił coś dla kościoła Ale i tak o tych skurwysynach ruchaczach wiedział. Taka jest prawda

    16.05.2020 12:12
  • Dan (gość)

    W koncu ktos sie odwarzyl poruszyc ten temat ...a tym co sie niepodoba to niech sprubuja zamienic sie rolami ze zgwalconymi tysiacami dzieci i rodzicami ktorzy pisali do jp2 a nikt nie ukaral winnych..

    16.05.2020 12:11
  • Graza (gość)

    Niech o sobie zrobią.. A nie o szargać imię dobrego człowieka i to po śmierci.

    16.05.2020 12:08
  • Eww (gość)

    Czemu taka krytyka od razu? Jeśli nie wiedział to czego się boicie?

    16.05.2020 12:08
  • Gość (gość)

    Niech zrobią ten temat i będą skończeni JPII to autorytet pokoleń, a ci gamonie cóż szkoda ich

    15.05.2020 23:49
  • Gość (gość)

    Trzeba mieć tupet Masakra ¡!!!!!!!!!!

    15.05.2020 23:42
  • Ja (gość)

    Mieszać JP2 w takim dokumencie to dla mnie niedopuszczalne