tomasz włosok

"Emigracja". CANAL+ robi serial na podstawie powieści Malcolma XD! Tomasz Włosok jedną z gwiazd produkcji

CANAL+ Polska przeniesie na ekran głośną powieść Malcolma XD, który ze względu na fakt, że do dziś nie ujawnił publicznie swoich personaliów i wizerunku, uznany jest za najbardziej nieznanego polskiego pisarza, którego kolejne książki stają się bestsellerami. "Emigracja", która sprzedała się w nakładzie 65 000 egzemplarzy, będzie pierwszą jego powieścią, na podstawie której powstanie serialowa produkcja.

08.08.2022Emigracja

"Jak pokochałam gangster". Film o polskim gangsterze cieszy się zainteresowaniem także za granicą. Znalazł się w światowym rankingu Netflixa

"Jak pokochałam gangstera" cieszy się sporym zainteresowaniem wśród polskich użytkowników Netflixa. Jedni twierdzą, że film jest świetny. Pojawiają się także różne głosy krytyki. Teraz nową produkcję Macieja Kawulskiego ogląda wielu zagranicznych widzów. To dlatego znalazła się ona w TOP 10 Netlixa filmów nieanglojęzycznych.

13.01.2022Jak pokochałam gangstera

"Jak pokochałam gangstera" [RECENZJA]. Film o słynnym polskim gangsterze już na Netflix! Będzie hit na miarę "Jak zostałem gangsterem"?

"Jak zostałem gangsterem" to film Macieja Kawulskiego, który podbił kina na początku 2020 roku, a następnie stał się streamingowym hitem. Nic więc dziwnego, że kolejnym obrazem z cyklu zainteresowała się platforma Netflix, licząc, że i tym razem będzie przebój. Jak prezentuje się film "Jak pokochałam gangstera"? Sprawdziliśmy!

05.01.2022Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×