tomasz włosok

"Polot" [RECENZJA]. Jeden z najlepszych debiutów na Młodzi i Film 2020 oraz być może jedna z ostatnich polskich premier tego roku? Oceniamy nowy film z Maciejem Musiałowskim!

Epidemia COVID-19 nie odpuszcza, a polskie kina są w kryzysie, który dla wielu z nich może być morderczy. Sytuacji nie pomaga fakt, że coraz więcej polskich producentów przesuwa premiery swoich filmów na nieokreślony czas, więc "Polot" może okazać się jednym z ostatnich polskich filmów, który w tym roku w ogóle doczekał się kinowej premiery. Oceniamy!

24.10.2020Recenzja

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" [RECENZJA]. Patryk Vega w końcu ma konkurencję! Pierwszy mocny polski gangsterski film od dawna?

Patryk Vega już nie może spać spokojnie. Autor "Pitbulla" w ostatnim czasie był monopolistą w gatunku gangsterskiego kina w Polsce, zagarniając kolejne miliony widzów, ale to już wkrótce może się zmienić. To było nieuniknione i ktoś inny postanowił uczknąć z tego tortu swój kawałek; Maciej Kawulski, filmowy samouk, ma wszelkie predyspozycje, aby robić kino popularne na wysokim poziomie. Oceniamy film "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa".

03.01.2020Recenzja

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×