Tomasz Wolny zastąpi Zbigniewa Zamachowskiego w "Pytaniu na śniadanie"

Tomasz Wolny dołączy do zespołu "Pytania na śniadanie", porannego magazynu TVP2. Program poprowadzi w duecie z Moniką Richardson.

Multimedia

W nowej roli zadebiutuje w piątek, 18 października.

Tomasz Wolny od trzech lat pracuje jako dziennikarz TVP Poznań. Współpracował m.in. z redakcją "Reportera Polskiego" emitowanego na antenie TVP2 oraz z redakcjami magazynów TVP1 takich jak "Celownik" i "Kawa czy herbata". Od dwóch lat prowadzi również "Telekurier" - magazyn reporterów TVP Info (aktualnie TVP Regionalna). W przeszłości jako reporter współpracował także z TVN24.

CZYTAJ TAKŻE: ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI BLISKI ODEJŚCIA Z "PYTANIA NA ŚNIADANIE" JACEK ROZENEK ZASTĄPI ZBIGNIEWA ZAMACHOWSKIEGO W "PYTANIU NA ŚNIADANIE"?

Nowy prowadzący "Pytanie na śniadanie" wyłoniony został w castingu. W serii zdjęć próbnych udział wzięło kilku dziennikarzy. - Tomek wypadł bardzo naturalnie. Znakomicie poradził sobie u boku Moniki Richardson. Jest młodym, pełnym energii entuzjazmu dziennikarzem i prezenterem, jesteśmy przekonani, że wniesie do programu sporo świeżości - mówi Agnieszka Rosłoniak-Jeżowska, kierująca redakcją "Pytania na śniadanie".

Zmiana w zespole "Pytania na śniadanie" wynika z faktu, że Zbigniew Zamachowski, który dotychczas wraz z Moniką Richardson prowadził piątkowe wydania magazynu, postanowił zaangażować się mocniej w obowiązki związane ze swoją pracą w teatrze.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×