"Tomb Raider". Alicia Vikander jako Lara Croft! Kiedy polska premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Tomb Raider” – film akcji o jednej z najpopularniejszych postaci popkultury do polskich kin trafi 6 kwietnia. Na ekranie zobaczymy młodą Larę Croft, która stoi na początku swojej drogi.

Multimedia

Poznamy historię, która miała miejsce na długo przed wydarzeniami z poprzednich filmów. W postać młodej archeolożki wciela się zdobywczyni Oscara Alicia Vikander („Ex-machina”, „Dziewczyna z portretu”).

Lara Croft to niepokorna córka ekscentrycznego podróżnika zaginionego przed laty. Teraz, jako 21-letnia kobieta, podąża własną ścieżką, odmawiając spełnienia woli ojca, który chciał dla niej spokojnego życia. Zostawia wszystko za sobą i udaje się w ostatnie znane miejsce jego pobytu. Poszukując śladów, musi odnaleźć osławiony grobowiec na mitycznej wyspie u wybrzeży Japonii. Jeśli nie przezwycięży własnych lęków, może nie przeżyć niezwykle niebezpiecznej wyprawy. Jak wiele poświęci, by poznać tajemnicę zniknięcia ojca i zyskać miano tomb raidera?

Paweł Deląg zagra nową miłość Joasi! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jest twarda, inteligentna i dociekliwa, ale odebraliśmy jej doświadczenie – mówiła w jednym z wywiadów Alicia Vikander. Czeka ją dopiero pierwsza wyprawa, której początek dają niespodziewane informacje na temat ojca – dodaje aktorka.

Na ekranie Alicii Vikander partnerują Walton Goggins („Django”, „Nienawistna ósemka”) oraz Dominic West („The Wire”, „300”).

"TOMB RAIDER" W KINACH OD 6 KWIETNIA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×