"Tomb Raider". Alicia Vikander na oficjalnych zdjęciach z filmu. Lepsza od Angeliny Jolie? [ZDJĘCIA]

W sieci pojawiły się już oficjalne zdjęcia z planu nowej wersji "Tomb Raider". W roli głównej wystąpi Alicia Vikander. Zobaczcie, jak laureatka Oscara prezentuje się jako słynna pani archeolog.

Multimedia

Machina związana z promocją najnowszej serii "Tomb Raider" ruszyła pełną parą. W sieci pojawiły się już pierwsze oficjalne zdjęcia z Alicią Vikander w roli głównej. Oprócz tego, wytwórnia opublikowała również opis fabuły filmu:

Siedem lat temu zaginął jej ojciec, jednak 21-letnia Lara wciąż odmawia przejęcia sterów jego globalnego imperium biznesowego. Zamiast tego pracuje jako kurier rowerowy w Londynie i studiuje na uniwersytecie. W końcu zostaje zainspirowana, by rozpocząć prywatne śledztwo na temat zniknięcia jej ojca i wyrusza do ostatniego znanego miejsca jego pobytu: grobowca znajdującego się na wyspie położonej niedaleko Japonii. Nagle wszystko się zmienia, a stawka staje się niezwykle wysoka. Lara, wbrew wszelkim przeciwnościom losu i uzbrojona wyłącznie w przenikliwy umysł, ślepą wiarę i wrodzony upór, musi nauczyć się przekraczać własne ograniczenia, kiedy rozpoczyna podróż w nieznane. Jeśli przetrwa niebezpieczną przygodę, może odkryć, kim jest naprawdę i zasłużyć na miano Tomb Raidera.

Alicia Vikander następczynią Angeliny Jolie. Zobacz, jak prezentuje się w roli słynnej archeolog [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że nowy "Tomb Raider" będzie początkiem nowej serii. W pierwszym filmie widzowie poznają historię Lary Croft, która z normalnej dziewczyny stała się łowczynią przygód. Jak zapowiadają twórcy, produkcja będzie łączyć wiarygodne postaci z humorem. W galerii możecie zobaczyć pierwsze oficjalne zdjęcia Alicii Vikander w roli seksownej pani archeolog.

Źródło: serwis x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×