"Tomb Raider". Pierwszy teaser i plakat filmu z Alicią Vikander! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sieci pojawił się pierwszy teaser oraz plakat filmu "Tomb Raider"! Sprawdź, jak Alicia Vikander prezentuje się w roli słynnej pani archeolog!

Multimedia

Nowy "Tomb Raider" to prequel filmów z tej serii z Angeliną Jolie w roli głównej. Fabuła produkcji zainspirowana jest grą z 2013 roku. Według opisu dystrybutora rozegra się siedem lat po tym jak zaginął ojciec Lary.

Alicia Vikander na oficjalnych zdjęciach z filmu. Lepsza od Angeliny Jolie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

21-letnia dziewczyna wciąż jednak odmawia przejęcia sterów jego globalnego imperium biznesowego. Zamiast tego pracuje jako kurier rowerowy w Londynie i studiuje na uniwersytecie. W końcu zostaje zainspirowana, by rozpocząć prywatne śledztwo na temat zniknięcia jej ojca i wyrusza do ostatniego znanego miejsca jego pobytu: grobowca znajdującego się na wyspie położonej niedaleko Japonii. Nagle wszystko się zmienia, a stawka staje się niezwykle wysoka. Lara, wbrew wszelkim przeciwnościom losu i uzbrojona wyłącznie w przenikliwy umysł, ślepą wiarę i wrodzony upór, musi nauczyć się przekraczać własne ograniczenia, kiedy rozpoczyna podróż w nieznane. Jeśli przetrwa niebezpieczną przygodę, może odkryć, kim jest naprawdę i zasłużyć na miano Tomb Raidera.

Zobacz galerię

W sieci pojawił się juz pierwszy teaser i plakat filmu "Tomb Raider", który możecie zobaczyć poniżej. Przypominamy, że oprócz Alicii Vikander w obsadzie filmu znaleźli się: Dominic West, Walton Goggins i Daniel Wu. Polska premiera przewidziana jest na 16 marca 2018 roku.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×