"Tomb Raider" - zwiastun filmu z Alicią Vikander. Będzie hit? [WIDEO]

"Tomb Raider" - zwiastun filmu trafił już do sieci. Wideo zapowiada filmowe widowisko z Alicią Vikander w roli głównej. Będzie hit?

Multimedia

Studio Warner Bros. udostępniło własnie pierwszy zwiastun filmu "Tomb Raider". Fabuła produkcji zainspirowana jest grą z 2013 roku. Opublikowany materiał zapowiada wielką przygodę, a Alicja Vikander daje z siebie wszystko! Zwiastun Tomb Raider możecie zobaczyć poniżej.

Alicia Vikander na oficjalnych zdjęciach z filmu. Lepsza od Angeliny Jolie? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W najnowszym "Tomb Raider" Lara to 21-letnia dziewczyna, która odmawia przejęcia sterów jego globalnego imperium biznesowego. Zamiast tego pracuje jako kurier rowerowy w Londynie i studiuje na uniwersytecie. W końcu zostaje zainspirowana, by rozpocząć prywatne śledztwo na temat zniknięcia jej ojca i wyrusza do ostatniego znanego miejsca jego pobytu: grobowca znajdującego się na wyspie położonej niedaleko Japonii. Nagle wszystko się zmienia, a stawka staje się niezwykle wysoka. Lara, wbrew wszelkim przeciwnościom losu i uzbrojona wyłącznie w przenikliwy umysł, ślepą wiarę i wrodzony upór, musi nauczyć się przekraczać własne ograniczenia, kiedy rozpoczyna podróż w nieznane. Jeśli przetrwa niebezpieczną przygodę, może odkryć, kim jest naprawdę i zasłużyć na miano Tomb Raidera.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×