Tomek Lubert dostał program w rebel:tv!

Fani muzyki rockowej mogą być zadowoleni! Już 2 kwietnia na antenie kanału muzycznego rebel:tv pojawi się lista "Rock Chart", której gospodarzem będzie Tomek Lubert.

Multimedia

Program będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 20:00.

Czego się nie dotknie, zamienia się z złoto. Tak było z grupą Virgin, w której debiutowała Doda oraz zespołami Video i Volver, które są obecnie jednymi z najbardziej popularnych zespołów w Polsce. Czy kolejny, muzyczno-telewizyjny projekt Tomka także okaże się sukcesem?

W kwietniu Tomek Lubert pojawi się na antenie kanału rebel:tv, gdzie zadba o miłośników mocniejszych brzmień. Muzyk będzie gospodarzem listy "Rock Chart", w której widzowie usłyszą najlepsze rockowe hity.

  • Z przyjemnością będę gościł każdego tygodnia w domach osób, które tak, jak ja naprawdę kochają dobre brzmienie - mówi Tomek Lubert. - Obiecuję, że w "Rock Chart" nie zabraknie świetnej muzyki oraz ciekawych historyjek ze świata muzycznego. Jak zwykle będę sobą, czyli wszystko może się zdarzyć. Bądźcie czujni bo już 2 kwietnia zdradzę Wam pierwszy sekret - dodaje Tomek.

"Rock Chart" będzie można oglądać w każdy poniedziałek o 20:00. Na premierowy odcinek zapraszamy już 2 kwietnia.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×