Tomson i Baron stworzyli własny zespół

Pierwszy casting do trzeciej edycji "Bitwy na głosy“ za nami. Tomson i Baron z grupy Afromental już skompletowali swoja drużynę.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: TO PEWNE! BĘDZIE TRZECIA EDYCJA "BITWY NA GŁOSY"! PIASECZNY, GAWLIŃSKI I KOZIDRAK W "BITWIE NA GŁOSY"

Szesnaście utalentowanych osób, które pojawiły się wśród 250 chętnych w olsztyńskim Amfitatrze, będzie walczyć razem z artystami już od września. Następnego dnia, wybrańcy, którzy przeszli przez pierwsze sito, pojawili się na Rynku w Olsztynie. Tam czekał na nich imprezowy autobus, a w nim gotowi do przesłuchań Tomson i Baron. Muzycy otwarcie wyznali dlaczego decydowali się na udział w programie:

" Po pierwsze kochamy muzykę, a po drugie kochamy dobrą rozrywkę. Ten show łączy jedno z drugim. Lubimy jak coś się dzieje! I przede wszystkim jest to świetna szansa dla zdolnych ludzi“.

A tych na castingu nie brakowało...

Szczególne kłopoty mieli panowie z przedstawicielkami płci pięknej. W dogrywce stanęły cztery utalentowane uczestniczki. Jedna z nich odpadła na ostatniej prostej. Trzon zespołu Tomsona i Barona stanowią zdolne dziewczyny. Wśród wybranek znalazły się między innymi: zwariowana mama trójki dzieci - Agnieszka, tancerka i początkująca modelka - Marta, zbuntowana nastolatka słuchająca muzyki metalowej - Elżbieta. Panowie są w mniejszości, ale talentem nie ustępują paniom. Czterech wokalistów przekonało do siebie chłopaków z Afromental. Wszystkie osobowości widzowie będą mieli szansę poznać już we wrześniu. A co przekażą członkom swojego zespołu doświadczeni artyści?

CZYTAJ TAKŻE: NATALIA KUKULSKA PRZEKAZUJE STROJE, W KTÓRYCH WYSTĄPIŁA W "BITWIE NA GŁOSY" NA CEL DOBROCZYNNY KRZYSZTOF KRAWCZYK W "BITWIE NA GŁOSY"?

"Chcemy dać im posmakować świata szołbiznesu i nauczyć dystansu do niego“ - wyznaje Baron.

Podczas wizyty w Olsztynie muzycy mieli szansę powspominać stare dobre czasy związane z początkami zespołu:

"Kortowo to szczególne miejsce. To były czasy studenckie, więc to było takie miejsce, gdzie się chodziło na grilla, kąpać w jeziorze, pić piwko i towarzysko przesiadywać o każdej porze dnia i nocy" - podsumowuje Tomson.

Jakie talenty objawią się w programie? Z kim jeszcze zmierzą się w "Bitwie na głosy"? Kolejnym artystą, który wybierze swoją drużynę już 25 lipca, jest Robert Gawliński. Casting odbędzie się w Warszawie. Szczegóły już wkrótce.

Lista członków drużyny Tomsona i Barona z Afromental:

 1. Agnieszka Skrycka
 2. Przemysław Kozicki
 3. Beata Pankowska
 4. Marta Jakubowska
 5. Magdalena Banasiuk
 6. Elżbieta Nagel
 7. Joanna Sikorska
 8. Mateusz Grędziński
 9. Monika Urlik
 10. Piotr Janik
 11. Aleksandra Lach
 12. Aleksandra Certa
 13. Agata Grześkiewicz
 14. Tamara Janicka
 15. Piotr Dymała
 16. Monika Dowgiałło

Komentarze

Skomentuj
 • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×