"Toni Erdmann". Jack Nicholson powraca do kina! Zagra w amerykańskiej wersji niemieckiego hitu! [ZDJĘCIA]

Wygląda na to, że Jack Nicholson postanowił przerwać swoją aktorską emeryturę. Aktor, który po raz ostatni w filmie zagrał w 2010 roku, postanowił wcielić się w tytułowego bohatera amerykańskiego remake'u niemieckiego filmu "Toni Erdmann", który jest europejskim hitem!

Multimedia

Winfred jest rozwiedzionym, emerytowanym nauczycielem gry na pianinie, który uwielbia wygłupy i nieustannie robi kawały swoim sąsiadom z przeciętnego niemieckiego przedmieścia. Jego córka Ines – pracująca za granicą konsultantka w wielkiej korporacji – lubi mieć wszystko pod kontrolą równie mocno, jak jej ojciec lubi się zgrywać. Przez lata ich relacje nie układały się zbyt dobrze, więc kiedy ojciec nieoczekiwanie przyjeżdża na kilka dni odwiedzić córkę, jego wizyta przybiera zaskakujący przebieg. Aby przywrócić zestresowanej Ines radość życia i poczucie humoru, Winfred tworzy fikcyjną postać – niepoprawnego biznesmena Toniego Erdmanna.

"Toni Erdmann". Samotność korposzczurówZobacz więcej

Córkę głównego bohatera ma zagrać Kristen Wiig, a producentami obrazu są Adam McKay i Will Ferrell. Jeszcze nie wiadomo, kto zajmie się reżyserią, ale wcześniej spekulowano, że mogłaby to zrobić reżyserka oryginału, Maren Ade.

Obecność Nicholsona w projekcie tylko zaostrza apetyt na film. O ile wcześniej można było patrzeć na remake tego filmu z uśmiechem politowania, to teraz ciekawość zdecydowanie się zwiększa, a fakt, że Amerykanie postawili na tak duże nazwiska tylko pokazuje, że traktują film bardzo poważnie. Czekamy!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×