"Tonio & Julia". Nowy serial o księdzu i jego wielkiej miłości już wkrótce na Romance TV!

Wielkanoc to nie tylko okres rodzinnych spotkań, pełnych życzliwości i miłości, ale także czas namysłu i refleksji nad swoim życiem. Podobnie robi bohater nowego cyklu dramatów obyczajowych Romance TV pt. „Tonio & Julia”.

Multimedia

"Tonio & Julia" - premiera w piątek, 10 kwietnia, o godzinie 18:05 na antenie Romance TV

W Święta Wielkanocne stacja Romance TV pokaże pierwszą część serii składającej się z sześciu filmów pt. „Tonio & Julia”. Historia bohaterów pokazuje, że nie ma ludzi doskonałych i każdego dotykają problemy, również osób duchownych. Akcja toczy się w pięknej scenerii niewielkiej, górskiej miejscowości Bad Tölz.

Sympatyczna pielęgniarka powraca z nowym sezonem! Co wydarzy się w nowych odcinkach?Zobacz więcej

Główni bohaterowie, ksiądz Tonio i terapeutka Julia, w okresie szkolnym byli w sobie zakochani. Teraz po latach Julia wraca do ich rodzinnego miasteczka. Na domiar złego Tonio ma z nią pracować w gminnym punkcie doradztwa, gdzie będą pomagać ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. Współpraca z dawną miłością może okazać się dla młodego, przystojnego księdza największą próbą wiary. Z pewnością pojawienie się Julii wprowadzi dużo zamieszania w jego uporządkowane życie.

Początkowo tytułowy bohater nie jest zachwycony z zaistniałej sytuacji, ale z czasem wszystko zaczyna się zmieniać… W kolejnych częściach ta nietypowa para będzie musiała stawić czoła wielu wyzwaniom, m.in. zająć się młodym sportowcem, któremu świat runął po tym jak w wyniku wypadku amputowano mu nogę, rozwiązać problemy małżeńskie i odwieźć skłóconych małżonków od rozwodu czy zmierzyć się z problemem przemocy domowej. Czy pomaganie innym zbliży ich na nowo do siebie? Czy dawne uczucia bohaterów na nowo odżyją? Jak zakończy się ich współpraca?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    Ksiądz i miłość dwie różne rzeczy

    14.03.2020 22:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×