TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w marcu 2021 roku. Serial "My, dzieci z Dworca ZOO" triumfuje mimo kontrowersji! Co jeszcze trafiło w gusta Polaków?

Przedstawiamy podsumowanie marca na HBO GO. Największą popularność zdobył kontrowersyjny serial "My, dzieci z Dworca ZOO", jednak podobną ilość widzów przed ekranami zgromadziły produkcje "Superman i Lois" oraz "Gra o Tron". Zobacz TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w marcu!

Multimedia

TOP 10 najpopularniejszych seriali w marcu na HBO GO

HBO GO opublikowało serialowe podsumowanie marca 2021 roku. Największą popularność w minionych tygodniach, mimo kontrowersji związanych z brakiem podobieństwa do książkowego oryginału, zdobył serial "My, dzieci z Dworca ZOO". Współczesna ekranizacja biografii Christiane F., nastolatki zmagającej się z rzeczywistością uzależnienia od narkotyków w bardzo młodym wieku oraz życia na marginesie społeczeństwa, wzbudziła ogromne zainteresowanie widzów.

Nie milkną kontrowersje wokół serialu! Internauci są oburzeni!Zobacz więcej

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również dwie produkcje przedstawiające losy Sheldona Coopera na przestrzeni różnych planów czasowych. Mowa oczywiście o "Teorii Wielkiego Podrywu" oraz o "Młodym Sheldonie"

Zakończenie produkcji zabolało Kaley Cuoco. O wszystkim zadecydował Jim Parsons!Zobacz więcej

Zajrzyj do galerii, żeby przekonać się, jakie jeszcze seriale cieszyły się popularnością w marcu 2021 roku na HBO GO. Zobacz, jakie produkcje znalazły się w rankingu [TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w marcu]!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×