TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w styczniu 2021 roku. "Księga czarownic" triumfuje! Co jeszcze trafiło w gusta Polaków?

Przedstawiamy podsumowanie stycznia na HBO GO. Triumfy popularności święciła "Księga czarownic", jednak podobną ilość widzów przed ekranami zgromadziło "30 srebrników" i "Od nowa". Zobacz TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w styczniu!

Multimedia

TOP 10 najpopularniejszych seriali w styczniu na HBO GO

HBO GO przedstawiło serialowe podsumowanie stycznia 2021 roku. Największą popularność w minionych tygodniach zdobył serial "Księga czarownic". Epicka opowieść o losach współczesnej czarownicy, która stara się rozwikłać tajemnicę starego manuskryptu podbiła serca całych rzeszy widzów. Z podobnym entuzjazmem spotkał się hiszpańskojęzyczny serial "30 srebrników", przedstawiający losy księdza Vergary, który uciekając przed trudną przeszłością szuka pomocy w ramionach Diabła, który z kolei zmusza go do dostarczenia mu drogocennego skarbu: jednego z 30 srebrników, za które Judasz sprzedał Jezusa.

Hity Netfliksa w styczniu. "Bridgertonowie" nie mieli sobie równych. Co jeszcze oglądali Polacy?Zobacz więcej

Widzowie poświęcili dużo uwagi również serialom, których produkcja już się zakończyła, a wśród nich "Grze o tron", "Od nowa" oraz "Czarnobylowi".

Amerykańskiego Instytutu Filmowego wybrał najlepsze seriale 2020! Na liście m.in. "The Crown" i "Gambit królowej"Zobacz więcej

Zajrzyj do galerii, żeby przekonać się, jakie jeszcze seriale cieszyły się popularnością w styczniu 2021 roku na HBO GO. Zobacz, jakie produkcje znalazły się w rankingu [TOP 10 najpopularniejszych seriali HBO GO w styczniu]!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×