TOP 10 seriali HBO w maju 2019. "Gra o tron" czy "Czarnobyl"? Sprawdź, co Polacy oglądali najchętniej w sieci!

HBO podało listę seriali, które były najchętniej oglądane przez Polaków w maju 2019 roku. Czy miesiąc ten należał do "Gry o tron" i jej finałowych odcinków? Sprawdź, co Polacy najchętniej oglądali w sieci!

Multimedia

TOP 10 seriali HBO w maju 2019

W maju 2019 roku w serwisie HBO GO w Polsce użytkownicy oglądali nie tylko finałowe odcinki serialu "Gra o tron". Oprócz rozstrzygnięcia walki o Żelazny Tron Westeros, sporą popularnością cieszyły się też krótkie materiały przedstawiające kulisy powstawania kultowej "Gry o tron". Niedawno w serwisie HBO GO zadebiutowała też seria "The Walking Dead". Czy popularne "Żywe trupy" również zanotowały wysoką oglądalność w maju 2019?

Twórca serialu apeluje do odwiedzających Strefę Wykluczenia. Niektórzy za nic mają powagę tego miejsca!Zobacz więcej

26 kwietnia obchodziliśmy 33. rocznicę wybuchu w elektrowni jądrowej w Czarnobylu. Była to jedna z najtragiczniejszych w skutkach katastrof spowodowanych przez człowieka, a jednocześnie zdarzenie, w którym wielu bohaterskich ratowników poświęciło własne zdrowie i życie, by ratować Europę przed skutkami niewyobrażalnego kataklizmu. Fabularną wersję tej historii pokazano w serialu "Czarnobyl", który pojawił się w bibliotece HBO GO w maju 2019. Serial do dziś cieszy się ogromną popularnością, ale czy udało mu się prześcignąć kultową "Grę o tron"?

Sprawdź w galerii, które seriale były najczęściej oglądane przez polskich internautów w maju 2019 r. na HBO GO!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×