TOP 12 najpopularniejszych seriali w sieci. Co lubią oglądać Polacy? [RANKING SERIALI, GALERIA]

Wszyscy kochamy seriale, a informacji o naszych ulubionych produkcjach szukamy najczęściej w sieci. Tym razem przedstawiamy zestawienie 12 najpopularniejszych seriali zagranicznych, wyszukiwanych przez Polaków w Google. Sprawdźcie, czy Wasi faworyci znaleźli się na liście!

Multimedia

Nowe seriale powstają każdego dnia, jednak nie wszystkim udaje się skraść serca widzów. Jest z czego wybierać - obok produkcji science fiction czy ekranizacji powieści i komiksów można znaleźć produkcje historyczne oraz dzieła z dziedziny fikcji politycznej. Pozostaje pytanie - które seriale najbardziej lubią Polacy? Czy bardziej wciągnęła ich "Gra o tron", czy wolą śledzić losy mieszkańców "Riverdale" albo odkrywać "13 powodów", dla których Hannah Baker popełniła samobójstwo?

Tony Danza i Josh Groban w nowym serialu Netflixa twórcy „Detektywa Monka”. O czym będzie? [DATA PREMIERY+ZWIASTUN]Zobacz więcej

W oparciu o statystyki wyszukiwarki Google przygotowaliśmy ranking 12 seriali, które najczęściej stają się obiektem zainteresowania polskich internautów. Oczywiście kolejność listy może zmieniać się wraz z premierami nowych sezonów i publikowaniem informacji na temat nadchodzących produkcji - my wzięliśmy pod uwagę dane z ostatnich 30 dni. Co zaskakujące, niezależnie od badanego okresu wyniki pozostają w dużej mierze takie same. Czy to oznacza, że mamy jasno określone preferencje i pozostajemy wierni nawet tym serialom, których obecnie nie ma na antenie?

Sprawdź nasze zestawienie w galerii!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale zagraniczne według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×