TOP 15 seriali Netflixa do nadrobienia wiosną 2018. Co warto obejrzeć? [RANKING]

Seriale Netflixa cieszą się dużą popularnością. Jeden z największych na świecie serwisów streamingowych to ponad 140 mln godzin dziennie filmów, seriali i programów, w tym seriali, dokumentów i filmów oryginalnych. W takiej ilości tytułów łatwo stracić głowę i przegapić niektóre produkcje. Dziś prezentujemy wam ranking 15 seriali Netflixa, które warto nadrobić wiosną 2018. Wśród naszych propozycji znajdziesz seriale, których premiery odbyły się na Netflix w ostatnich miesiącach, seriale oryginale oraz te dystrybuowane przez amerykański serwis.

Multimedia

Seriale Netflixa można pochłaniać w szalonym tempie, można również dawkować sobie tę przyjemność. Zwolennicy jednej i drugiej metody znajdą w serwisie Netflix dużo więcej niż "13 powodów", aby praktykować oglądanie. Miniony rok był dla Netflixa i jego widzów naprawdę świetny, jeśli chodzi o seriale. Lista serialowych nowości i kontynuacji amerykańskiej platformy streamingowej jest długa, bo każdego miesiąca otrzymujemy dostęp kilku premierowych produkcji i kontynuacji dobrze znanych i lubianych nam seriali.

Wybraliśmy najlepsze seriale 2017 roku! Sprawdź, co było hitem! Zobacz więcej

W takiej ilości krzyczących o naszą uwagę tytułów łatwo stracić głowę i przegapić niektóre produkcje albo machnąć na niektóre z nich ręką, jak się może zresztą później okazać całkiem niesłusznie. Dlatego śpieszymy z pomocą i prezentujemy nasz subiektywny ranking 15 seriali Netflixa, które warto nadrobić wiosną 2018. Wśród naszych propozycji znajdziesz seriale, których premiery odbyły się na Netflix w ostatnich miesiącach, ale nie zawsze udało im się przebić do świadomości widzów. W galerii znajdziesz też seriale "jedynie" dystrybuowane przez amerykański serwis.

Oczywiście to nasz subiektywny ranking: TOP 15 seriali Netflixa do nadrobienia wiosną 2018 dlatego, jeśli jakiś tytuł został przez nas pominięty — daj nam koniecznie znać w komentarzu! Chętnie poznamy twoje zdanie i nadrobimy zaproponowaną przez ciebie produkcję.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd:

Komentarze

Skomentuj
 • robert (gość)

  artykół czy chałtura??

  11.01.2019 17:09
 • Hej (gość)

  Artykuł na patencie xD

  05.11.2018 00:24
 • Czesc (gość)

  Nie chce mi się oglądać filmiku więc dziwny artykuł xD

  07.10.2018 08:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×